Кава KAFFA Diet виробляється з тієї ж сировини, що і звичайна кава. Відрізняється від звичайної тим, що в її склад входять екстракти унікальних східних рослин, направлених на зниження ваги.
Так, листя гуацумі в’язолистої перешкоджає засвоєнню жирів, активізують їх розщеплювання і виведення.
Кореневища куркуми яванської стимулюють обмінні процеси, надають тонізуюче і стимулюючу дію.
Листя ниркового чаю володіє сечогінною дією і прискорює моторику кишечника.
Корені ревеню надають антитоксичну, вітрогонну дію, стимулюють процеси травлення.
Кореневища імбиру ароматного стимулюють моторну і секреторну діяльність шлунку, покращують травні процеси, крім того, стимулює антитоксичну функцію печінки.
Листя мурайї золотистої сприяє поліпшенню самопочуття, діє як легкий антидепресант.
Наявність мальтодекстрина у складі кави сприяє появі відчуття насичення, знижує апетит.
Основний інгредієнт – каваи Арабіка – містить мінеральні речовини (кальцій, фосфор), вітаміни (РР і В2), надає тонізуючу дію.
Кава KAFFA Diet пройшла клінічні випробування в ГУ НДІ Харчування РАМН і отримала санітарно-епідеміологічне свідоцтво Міністерства охорони здоров'я РФ.
Проведені дослідження показали, що застосування препарату сприяє:
•Зменшенню апетиту
•Зниженню ваги
• Поліпшенню параметрів фігури: стегон, талії
• Поліпшенню самопочуття
• Є додатковим джерелом вітамінів і мінеральних речовин
Обґрунтованість розробки кави KAFFA Diet диктується тим, що розповсюдження надмірної ваги і ожиріння останніми роками прийняло характер епідемії. В Європі за даними Інституту харчування РАМН 60% жінок і 50% чоловіків мають надмірну вагу. Спеціальна дієта, раціональне фізичне навантаження, корекція харчової поведінки – ось фундаментальні основи ефективного зниження маси тіла без збитку для здоров'я. В той же час слід підключати і біологічно активні добавки до їжі (БАД) з метою більш комфортного стану для пацієнта при виконанні лікувальних раціонів, а також для посилення деяких ефектів дієти. Крім того, тривалі періоди дотримання дієти можуть зумовлювати недостатність надходження ряду вітамінів, мінеральних речовин і мінорних компонентів їжі і викликати несприятливі для організму наслідки.
Вищеперелічені властивості добавки KAFFA Diet обґрунтовують її застосування при лікуванні вельми поширеного захворювання, яким є ожиріння різного ступеня тяжкості, а також використовування в профілактичній меті.
Спосіб вживання: 2 чайні ложки (3,0 г) продукту залити гарячою, але не киплячою водою (100–150 мл). До смаку можна додати замінник цукор, знежирене молоко. Приймати 3 – 4 рази на день. Тривалість прийому: 30 – 45 днів.В одній чашці кави KAFFA Diet міститься 2,8 ккал.
Протипоказання: Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітним і годуючим жінкам. Термін придатності: 2 роки. Не є ліками.
Кава KAFFA Diet – вибір тих, хто живе в ритмі великого міста, піклується про свій зовнішній вигляд, веде активний спосіб життя і не забуває про добрий смак. смаку справжньої кави!
Кава і заняття спортом
Численні дослідження показали, що кофеїн сприяє спалюванню жирів під час занять спортом і забезпечує організм енергією, яка необхідна для того, щоб зменшити стомлюваність. Іншим достатньо спірним твердженням є те, що кофеїн сприяє збільшенню напруги в м'язах (викликає їх скорочення).
Враховуючи позитивний ефект від вживання кофеїну, офіційні спортивні організації, такі як Інтернаціональний Олімпійський Комітет, встановили певну норму, яка не розглядається як допінг. Офіційною допустимою дозою є 5–8 чашок кави або еквівалентна кількість кофеїну, спожиті незадовго до змагань.
Про час і вдачу
Кофеїн здатний змінити наш внутрішній відлік часу – до такого висновку прийшли дослідники із Ставропольської медичної академії. Дію кавового збудника вони вивчали на 176 здорових молодих добровольцях обох статей, з різними типами темпераменту і працездатністю, які повинні були в думках рахувати до шістдесяти.
Мета таких підрахунків – визначити тривалість «індивідуальної хвилини» (ІХ), яка служить показником адаптаційних можливостей людини, його емоційного стану і навіть чутливості до ліків. Якщо індивідуальна хвилина рівна, наприклад, 50 секундам, тобто людина долічила до 60 за п'ятдесят секунд, то його внутрішній годинник йде швидше, ніж реальний час. А може бути і зворотна ситуація.
Виявилося, що у більшості людей кофеїн прискорював хід внутрішнього годинника. Проте у «жайворонків», які в уранішню годину і без кофеїну знаходяться на вістрі своєї працездатності, внутрішній годинник, навпаки, сповільнився, що привело до зниження працездатності. Прискорення ж внутрішнього годинника (що супроводиться скороченням ІХ) пов'язують з підвищеною швидкістю протікання нервових процесів при станах напруги або тривоги. Тут відрізнилися флегматики, що приймали кофеїн у вечірні години, у них ІХ різко скоротилася до 42 секунд. Отже каву перед сном флегматикам пити не варто.
Вчені знайшли також, що жінки більш чутливі до кофеїну, ніж чоловіки. Вони вважають, що причиною цього є швидше за все вплив жіночих (естрогенних) гормонів на швидкість розповсюдження кофеїну в органах.
Кава в боротьбі з «вільними радикалами»
Засоби від старіння і всіх хвороб разом вже існують, – скажуть вам виробники косметики, харчових добавок, а також деякі лікарі і фармацевти. Ці речовини дійсно борються з вільними радикалами – агресивними молекулами, які знищують мембрани кліток людини і викликають мутації ДНК. Але вважати їх панацеєю не можна: тому що передозування антиоксидантів не менше шкідливе, ніж їх відсутність.
Чому ми закисаємо?
Вільних радикалів також називають активними формами кисню, хлору, азоту, ліпідів, перекисами… Як правило, це досить великі молекули, у яких є вільний електрон, готовий утворити хімічний зв'язок буквально з чим завгодно. Мішенями вільних радикалів можуть виявитися ліпіди клітинної мембрани а також ДНК і білки. У будь-якому випадку, такі молекули наносять клітці серйозні пошкодження.
Вільні радикали – це продукти неповного окислення. Вони утворюються під дією ультрафіолету, звичайного світлового, теплового випромінювання, токсичних речовин. Деяка кількість цих активних молекул може з'явитися і в результаті нормальних біохімічних процесів, але тоді організм в силах справитися з ними самостійно: для цього є спеціальний фермент – супероксиддисмутаза.
Якщо ж вільних радикалів дуже багато, «потужності» супероксиддисмутази не вистачає. В цьому випадку запускається ланцюгова хімічна реакція. Наприклад, взаємодіючи з білком, радикал не тільки псує цю молекулу але і приводить до утворення нового радикала. Той знову вступає в хімічну реакцію, і так далі… В результаті здорові клітки гинуть, організм старіє або зовсім гине від ракової пухлини. Якщо тільки на шляху вільного радикала не з'явиться супероксиддисмутаза або інша «пастка». А такі пастки і називають антиоксидантами.
Де шукати порятунок?
Як антиоксиданти можна використовувати вітаміни Е, А і С. е Ще Нобелівський лауреат Лайнус Поллінг вважав, що великі дози аскорбінової кислоти здатні значно продовжити життя. Він рекомендував приймати до 10 грамів цього вітаміну в день, проте надалі чудодійний ефект аскорбінки підтвердився лише частково – він допомагає не всім і не завжди.
Зараз медики рекомендують не обмежуватися одним антиоксидантом, і призначають комплекси з вітамінів і мікроелементів, які або «ловлять» вільних радикалів, або не дають їм утворюватися. Серед продуктів, які володіють антиоксидантною активністю, дієтологи рекомендують ягоди – особливо чорницю, голубику, малину і полуницю, брокколі, томати, червоний виноград, шпинат, моркву, мед, чай, каву..
Отже можна говорити про те, що кава є однією з продуктів, показаних до застосування для боротьби з вільними радикалами, а значить для підтримки молодості і краси!
Феномен «кінчика язика»?.
Чашка кави вранці може допомогти прокинутися, але, як показує нове дослідження, кофеїн може перешкодити короткочасній пам'яті запам'ятовувати деякі слова.
В ході дослідження учені звернули увагу, що кофеїн заважав людям знайти слово, яке вони вже знали. Це так званий феномен «кінчика язика».
Відомо, що кофеїн порушує мозок і підсилює увагу. Проте Валері Леск і її колега Стівен Уомбл з коледжу Трініті в Дубліні прийшли до висновку, що вона може як заважати, так і допомагати короткочасній пам'яті, залежно від того, що ви намагаєтеся пригадати.
Учені зібрали команду з 32 студентів коледжу і розділили їх на дві групи.
Одній групі дали по 200 мг кофеїну, що відповідає двом чашкам міцної кави, а іншій групі дали плацебо.
Наприклад, одне з питань звучало так: «Як називається писемність давнього Єгипту». Дослідники чекали почути у відповідь слово «ієрогліф».
Перш ніж відповідати на кожне питання, студентам пропонували ознайомитися із списком з 10 слів. Від двох до восьми слів з цього списку звучали схоже на правильну відповідь. Наприклад, слово «ієрархія» співзвучно слову «ієрогліф». Решта слів не мала ніякого відносини до відповіді.
На кінчику язика
Якщо студент не міг відповісти на питання, учені давали йому підказку, озвучуючи початок правильного слова – наприклад, «іє» від слова «ієрогліф».
Якщо студент і після підказки не міг відповісти на питання, дослідники записували цей випадок як ефект «кінчика язика».
«Він допомагає короткочасній пам'яті, коли інформація, яку необхідно пригадати, має відношення до поточного ланцюжка думок, а в осоружному випадку кофеїн заважає», – пояснює вона.
«Кофеїн діє так, що ви продовжуєте поточний ланцюжок думок, навіть якщо слово не пов'язано з ними, що приводить до негативного ефекту», – робить висновок Валері Леск.
Представник Британської асоціації кави заявила, що даних дослідження дуже мало, щоб робити узагальнені висновки.