3) план розвитку підприємства або реалізації інвестиційного проекту, найбільш ефективну стратегію маркетингу й виробничу стратегію, що забезпечує раціональне використання ресурсів (матеріальних, людських і фінансових);
4) серію сценаріїв розвитку підприємства для різних наборів значень факторів, здатних впливати на фінансові результати;
5) стандартні фінансові документи й основні показники; поточний і перспективний аналіз ефективності діяльності підприємства;
6) бізнес-план інвестиційного проекту, оформлений відповідно до міжнародних вимог на російському й декількох європейських мовах.
20. Приведіть основні характеристики КІС Галактика
КІС "ГАЛАКТИКА" це система для керівника, який за допомогою її може легко спланувати й збалансувати ресурси підприємства (матеріальні, фінансові, кадрові): прорахувати й оцінити результат тих або інших своїх дій; налагодити оперативне керування собівартістю продукції (товарів і послуг), ходом виконання плану й використанням ресурсів; а також вирішити багато інших завдань. Тому найважливіші принципи, реалізовані в системі "Галактика", це: спрямованість на рішення завдань керування підприємством (на відміну від традиційного підходу - реєстрації й нагромадження інформації), комплексний підхід до автоматизації різних служб підприємства, послідовне проходження документів по різних модулях. Основне завдання "ГАЛАКТИКИ" полягає у тім щоб упорядкувати інформаційні потоки, надати ефективний доступ до даних менеджерів всіх рівнів для прийняття мотивованих управлінських рішень. Адже грамотно управляти підприємством - це організовувати потоки даних між службами, зіставити й погодити ці дані, інтерпретувати їх, виявити найбільш активних і пасивних постачальників і покупців, оцінити оборотність матеріальних ресурсів, рентабельність активів і відповістити на головне запитання : як працюють фінансові засоби і як змусити їх працювати краще. Для рішення таких питань і створена система "ГАЛАКТИКА", будучи основним помічником керівника підприємства.
Особливості системи
· охоплення усього спектра типових виробничо-економічних функцій;
· забезпечення гнучкого настроювання на специфіку й сферу діяльності конкретного підприємства;
· єдина база даних;
· однаковий користувальницький інтерфейс;
· включення в комплект поставки інструментальних засобів для розвитку системи;
· підтримка розподілених баз даних, необхідна для інформаційної взаємодії усередині корпорації з декількома офісами й територіально вилученими філіями. Можлива взаємодія зі сторонніми підприємствами.