Смекни!
smekni.com

Застосування програмного продукту "In Team" у процесі автоматизації роботи менеджера (стр. 2 из 3)

Рис.1.1.

Використання JGearмодулю LiveSource

Лата Амуюри показує модуль LіveSource JGear у дії, за наступною адресою: http://dn.codegear.com/article/36878

JGEAR модуль LіveSource для технології Затьмарення дає Вам Графічний EJB верстат і Проектувальника Послуг мережі, щоб забезпечити спрощений RAD досвід розвитку, роблячи подальший розвиток Ява-моделювання, більш легким для новачка і досвідчених JEE розроблювачів також. Повні LіveSource можливості дозволяють Вам використовувати чи коди центральної системи, чи RAD візуальне навколишнє середовище. За допомогою програми легко створюються EJBS і зразкові відносини, безпечні транзакции і OCL обмеження. Можна вносити зміни у вихідний код, анотації, переглядач властивостей і графічне представлення - завжди в sync чи майстра.

LіveSource технологія одночасно копіює зміни до будь-яких моделей у кодах, і навпаки, гарантує архітекторам системи - менеджерам, і розроблювачам добре вирівняні моделі в процесі розвитку (рис.1.2).

Рис.1.2.

Використання JGear Team Серверу

Karl Ewald показує JGear Team Server удіїдля MyEclipse за наступною адресою: http://dn.codegear.com/article/36880

JGear Team Server включає всі особливості, що знайдені в Клієнті Team, вставляє і додає повний server, що керує спільними особливостями ТеамIn. Також у систему включений - ProjectAssіst - асистент, проста, окремо встановлювана конфігурація повного стека інструмента розроблювача для простежування помилок і дефектів, вихідного керуючого коду, проектного планування / простежування, керування вимог, і безупинна інтеграція побудови моделей. ProjectAssіst дозволяє скоротити час і усунути складності при запуску нових проектів, керуючи процесом встановлення для нової команди і проектних визначень навколишнього середовища. Майстра (Wіzards) допомагають створювати нові моделі розгортання - з виборами для глибокого і дрібного перегляду, щоб знайти існуючі до даного моменту (щоіснують раніше) послуги, що можуть багаторазово використовуватися. ProjectAssіst може заощадити дні чи навіть тижня ручної конфігурації й інтегрування при моделюванні процесів у менеджменті (рис.1.3).

Рис.1.3.

Використання JGear Team Clientклієнта

Шарль Овербек показуєTeam Clіent JGear у дії за наступною адресою у Інтернету: http://dn.codegear.com/article/36880

JGear Team Client (модуль клієнта) для Eclіpse робить більш легким керування і розгляд ваших проектів уздовж і поперек у командному розвитку. Використання Teamіnsіght особливості співробітництва, індивідуальні розроблювачі має об'єднане представлення(вид) у реальному масштабі часу їхніх проектних обов'язків для виявлення помилок, запитів для змін, кодування приміток, задач і вимог. Повна команда має розділену проектну "двері" мережі з визначеними даними і статистикою по векторі команди і швидкості. Особливості технології Співробітництва (Collaboratіon) дозволяють локальним і віддаленим розроблювачам спільно проектувати, редагувати і робити налагодження розроблювальних додатків у режимі реального часу. Автоматичне відкриття інших клієнтів на мережі, дозволяє користувачам легко формувати для даного випадку сесії співробітництва і часткових проектів, включаючи трасування стеков, файлів, і роблячи налагодження сесій. (При цьому буде потрібно TeamServer доступний у JGEAR Team Server для Затьмарення (Eclіpse) чи JBUІLDER 2007 для підприємств..

JGear Team для Eclіpse робить більш легким керування і розгляд ваших менеджерських проектів у зв'язуванні команди. Програма Team включає клієнтські і серверні компоненти, що дозволяють здійснювати роботу і співробітництво для географічно розсіяних підрозділів підприємства.

У цілому, система дозволяє тім установам й підприємствам, що динамічно розвиваються, досягти цілей якості з єдиної, окремої установкою / конфігурацією крапки повної team server стік, включаючи вихідний контроль коду, простежування ошибкок, безупинну інтеграцію, проектне планування, співробітництво, розподіл і асигнування задач керування, проектну метрику і повідомлення.

Полегшує поліпшене співробітництво серед розподілених членів команди з об'єднаним представленням у реальному масштабі часу проектних обов'язків для виявлення помилок, додавання запитів на зміни, приміток коду, задач і вимог.

Забезпечує гнучкість за допомогою інтеграції текстових полів з розмаїтістю застосувань життєвих циклів стеков керування.

Функції спільної розробки дозволяють локальним і вилученим розроблювачам разом проектувати, редагувати і налагоджувати потрібні додатки в реальному часі (рис.1.4).

При відносно невисокій вартості система забезпечена ефективними інструментами і сервером, заснованими на відкритих вихідних кодах інструментів, включаючи Bugzilla, XPLANNER, Subversion, Continuum, і ProjectPortal.

JGear Team з підтримкою Eclipse-based IDE включує модулі:

- Eclipse Callisto

- Turbo JBuilder

- IBM Rational Application Developer

- MyEclipse

- BEA Workshop

Рис.1.4.

1.3. Вимоги до апаратних засобів

Вимоги, що пред'являються до розрахунків з операндами JGear Team в процесорі комп'ютера достатньо жорсткі:

1. Вибірка команд: процесор комп'ютера повинен рахувати команду з пам'яті і розмістити її в діючому регістрі.

2. Інтерпретація команд - розкладання її на послідовність мікрокоманд.

3. Вибірка даних - зчитування даних і розміщення їх у відповідних регістрах.

4. Зовнішні команди (виконання програми).

5. Розміщення результату.

Тому у сучасних комп'ютерах використовують достатньо могутні процесори, такі як Pentium (Intel), AMD.

На рис.1.5 порівнюються результати тестів ZD Labs, а також час старту системи Windows 2000 Professional і попередніх версій Windows для різних конфігурацій.

Вузькі місця продуктивності:

Рис.1.5. На графіку показаний час з моменту запуску системи до початку реєстрації в домені. В процесі "холодного" завантаження, в "сплячому" стані (standby) і в режимі очікування Windows 2000 забезпечує прийнятні показники. (Чим нижче значення, тим краще.)

Процесор як і раніше залишається найкритичнішим компонентом в системах, призначених для вирішення задач наукового й менеджерського моделювання; проте для більшості користувачів обчислювальна потужність сучасних процесорів все рідше стає вузьким місцем з погляду продуктивності системи. Фактично більше 90% часу роботи комп'ютера процесор звичайно знаходиться в стані очікування (idle).

Середовище JGear Team надзвичайно зручне для розробки програмних додатків для менеджерів, що при необхідності можуть бути конвертовані в додатки типу клієнт-сервер. JGear Team варто використовувати для створення масштабуємих додатків для робочих груп, для розробки засобів доступу до різних БД, для створення аналітичних систем, для створення одиночних і групових додатків, критичних за часом виконання. Так як розроблене програмне забезпечення потрібно періодично тестувати та доробляти, те і технічни засоби потрібні відповідні.

Для встановлення повної версії середовища JGear Team з відповідними програмами-серверами буде потрібно досить могутній комп'ютер з характеристиками не нижче, приведених:

* Процесор ІntelPentіum 166 MHz чи вище (Pentіum 2 400 MHzrecommended)

* Операційна система MіcrosoftWіndows 98, 2000, Me, NT 4.0 з пакетом ServіcePack 2 чи більш пізніх версій

* 64 MbRAM (128 Mbrecommended)

* CD-ROM привод (drіve)

* Карта VGA чи з більш могутнім розрішенням (orhіgherresolutіonmonіtor)

* Маніпулятор типу миша, чи другий маніпулятор (Mouseorotherpoіntіngdevіce).

Всі ці засоби допоможуть як швидко й зручно розробити програму, так і здійснювати роботу в неї, а також тестування та дороблення програми.


1.4. Можливості використання в різних підсистемах управління та на конкретних робочих місцях менеджерів і спеціалістів

Саме система JGEAR Team діє на платформі MіcrosoftWіndows що надае

Команді менеджерів можливості використання в різних підсистемах управління та на конкретних робочих місцях менеджерів і спеціалістів, так як усі ці продукти підтримуються Microsoft Windows®, Mac OS®X, та Red Hat® Linux® Enterprise 4 – а також JGear Performance з підтримкою Windows і Linux.

JGear Team Client для Eclіpse значно спрощує керування і контроль над проектами в командах розроблювачів. Окремі розроблювачі мають своє власне представлення про свої задачі, і в той же час уся команда може бачити стан проекту на веб-портале з актуальними даними.

Використовуючи функції TeamInSіght, члени команди мають індивідуальний список задач для проекту: помилки, запити на зміни, примітки до коду, задачі і вимоги. Уся команда може користатися веб-порталом з актуальними даними і статистикою про швидкість і напрямок робіт із проекту.

Функції спільної розробки дозволяють локальним і вилученим розроблювачам разом проектувати, редагувати і налагоджувати свої менеджерськи додатки в реальному часі. Автоматичне розпізнавання інших клієнтів у мережі дозволяє користувачам динамічно формувати сесії спільної роботи й обмінюватися проектами, у тому числі стеками викликів, файлами і сесіями налагодження (вимагає TeamServer или JBuilder 2007 Enterprise Edition).


1.5. Переваги і недоліки (обмеження) програмного продукту

JGEAR Team Client також включає розширення в галузі співробітництва команди за технологією Затьмарення у відкритих - вихідних кодах, чи проект Mylyn (колись називаний Mylar). Mylyn об'єднаний задачею UІ для технології Затьмарення, що зменшує інформаційне перевантаження і робить багато-управлінські задачі більш лігкими, роблячи задачі частиною першого класу Затьмарення, поєднуючи багате й автономне редагування для репозиторіїв типу Bugzіlla, Trac, і JІRA. CodeGear активно підтримує Mylyn і недавно висунув нові вимоги для організації керування до Mylyn у відкритих - вихідних кодах.