Мир Знаний

Узбережжя і курорти Іспанії (стр. 1 из 3)

Культурологія

Реферат

Узбережжя і Курорти Іспанії


Узбережжя і Курорти Іспанії

Мало хто знає, що Іспанія входить утрійкунайбільш відвідуваних країн світу . Рідкісне багатствоїї культури, достаток чудових архітектурнихпам'ятників, особливий національний колорит іспанських міст і сіл, прекрасний клімат і дивні по своїй розмаїтості і красі пейзажі роблять цю країну особливо привабливої для туристів. Тому немає нічого дивного, що з кожним роком усе більше російських громадян вибирають відпочинок в Іспанії.

Тур в Іспанію - це танці фламенко, зустріч із сонцем, з гарною кухнею й іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя , але крім того, це і можливість відкрити для себе найбагатше надбання її пам'ятників, побачити сліди різних цивілізацій, що збереглися під небом Іспанії, а також насолодитися її неперевершеною і сліпучою природою, виконаної прекрасних і різноманітних пейзажів.Відпочинок в Іспанії - також можливість ознайомитися зі звичаями її народів і взяти участь у традиційних народних святах і гуляннях.

Іспанія - країна чудових морських курортів, що приймають гостей з усього світу. Однак курорти Іспанії це не тільки пляжний відпочинок, але і гірські лижі, бальнеологічні центри, спеціалізовані спортивні центри і багато чого іншого. У цьому розділі представлена інформація з усіх курортів Іспанії.

Іспанія - лідер на туристському ринку

У 1998 р. уперше за всю туристську історію Іспанії тут було зареєстровано 47 743 000 прибуттів, що висунуло неї на почесне друге місце у світі після Франції. США, протягом багатьох літ имевшие "срібло", були змушені переміститися на третю сходинку пошани.

91% усіх туристів, що відвідали Іспанію в 1997 році, склали жителі європейських країн. [26]

На російському ринку ця країна зберегла свої позиції в рейтингу виїзного туризму, де як і раніше займає п'яте місце, згідно офіційним даним Держкомстату Росії. Вона уступає Туреччини (737,7 тис. чоловік), Китаю (646,7 тис.), Фінляндії (457,8 тис.) і Польщі (402,2 тис.). У 1998 році в Іспанію виїжджали 210,4 тис. туристів, що на 3,8% більше , ніж у попередньому . [25]

За даними Іспанського інституту Туризму, найбільшим попитом у нашій країні користуються турпакеты відпочинку на курортах Каталонії (52% турпотока з Росії), Канарськ островів (17.4%), Андалусії (15.3%), Валенсії (8,2%) і Балеар (6%). (Діаграма 1). [27]

85% усіх туристів приїжджають в Іспанію з метою відпочинку. Які жкурорти найбільш привабливі для туристів у цій країні?

Короткий опис країни

Іспанія - держава в південно-західній Європі, що має загальні границі з Францією й Андоррою на сході і Португалією на заході, розташована на Пиренейском півострові , а також на островах Балеарского і Канарского архіпелагів. Іспанія займає 504 782,4 кв. км. Столицею держави є місто Мадрид. В Іспанії говорять різними мовами, але офіційним є іспанський. В автономній області Каталонії, а також на Канарських і Балеарські островах говорять каталонською мовою і на його діалектах.

Країна розділена на 17 автономних областей , більшість з них у свою чергу поділяються на провінції, яких рівно 50. Cредземноморські узбережжя Іспанії займають 4 автономні області : Каталонія, (у її складі провінції Барселона, Таррагона, Лерида і Жерона), Валенсія (Кастельо, Валенсія й Аликанте), Мурсия, Андалусія (Севілья, Кадис, Ээльва, Кордова, Гранада, Хаэн, Малага й Альмерия).

Іспанці привласнили окремим ділянкам свого Середземномор'я красиві і звучні імена.

З півночі на південь випливають :

Коста-Брава, що можна приблизно перевести як Скелястий, Дикий Берег;

Коста-дель-Маресне (Марезме) - Низький Берег;

Коста-дель-Гарраф, де знаходиться знаменитий курорт Ситчес (Ситжес);

Коста-Дорада (Даурада) - Золотий Берег;

Коста-дель-Асаар (Азахар) - Беріг Апельсинової Квітки;

Коста-Валенсия - Берег Валенсії;

Коста-Бланка - Білий Берег;

Коста-Калида - Теплий Берег;

Коста-де-Альмерия - Беріг Альмерии;

Коста-Тропикаль - Тропічний Берег;

Коста-дель-Соль - Сонячний Берегла.

Альмерия

Столиця самої південної провінції Іспанії Альмерия розташована в місцях, де робив свої незліченні киноподвиги Індіана Джонс. Альмерийские пустелі, прерії, гори і пляжі - королівство тиші і самоти. Сонце тут світить 365 днів у році, можливість засмаги гарантована в будь-який час року. Температура води узимку перевищує температуру повітря, і для аматорів дійсного рибного лову або плавання з аквалангом у Середземн море важко знайти більш вдале місце.

Кустарні промисли, стайні для верхівкової їзди, арабські містечка з неповторним колоритом вузьких вуличок, крамниці і таверни, суперсучасні білосніжні готелі - усі для тих, хто хоче побувати в Альмерии. Аматорів активного відпочинку порадують яхти, вітрильники, акваланги, тенісні корти, гольфи-клуби, басейни.

Готелі Альмериії пропонують широкий вибір послуг і розваг.


Готель "Портомагно" (Portomagno) розташований на першій лінії пляжу. Усі номери - з видом на море , кондиціонером, телефоном, телевізором, радіо і сейфом. Готель має у своєму розпорядженні магазини, перукарні , дискотеку і систему барів, чотири басейнами для дорослих, одним - для дітей і басейном з підігрівом, лікувальним центром, а також площадками для гри у великий теніс, пінг-понг, минигольф, бадмінтон, сквош. Передбачено вечірню розважальну програму.

Природа Альмерії вражає дивними контрастами - тут є і багатокілометрові пляжі з ясно-сірого піску і величні скелясті масиви, що плавно спускаються до моря або круто обриваються. Для цього курорту характерний м'який средиземноморский клімат, протягом усього року тут переважає ясна сонячна погода. У регіоні нараховується кілька унікальних природних заповідників, одним із яких є Cabо deGata.

Сфера туризму в цій частині узбережжя початку розвиватися порівняно недавно, тому в цілому кількість курортних міст тут ще не так багато . Переважна частина готелів - це новітні суперсучасні комплекси, побудовані з обліком усіх передовим методів будівництва. У цілому кількість великих курортних міст тут ще не так багато , але вони можуть похвалитися розвинутою інфраструктурою розваг, що відпочивають тут завжди чекають численні бари, кафе, ресторани. На узбережжя широко практикуються різні види морського спорту.

Основні туристичні центри Альмерії це - курорт Mojacar, розташований на північному сході і курортній зоні RoquetasdeMar, що лежить на західному березі затоки GolfodeAlmerіa.

Mojacar - туристичний центр, що має однойменну назву з курортною зоною. Це стародавнє андалузьке селище придбало популярність з будівництвом сучасних готелів, що розташовуються уздовж пляжу, що простягнувся широкою смугою на кілька кілометрів. Mojacar - типовий зразок мальовничих білих сіл Андалусії, що славляться своєрідної архитектрой і є легендою Іспанії.

У декількох кілометрах від курорту Mojacar знаходяться пляжі Віра, що облюбували для себе найбільші андалузькі центри нудизма.

RoquetasdeMar - молодий , але процвітаючий гостинний іспанський курорт. Це чудові піщані пляжі величезної довжини, благодатний клімат, багата природа і древня культура. Усе це поряд з розвитий туристичною інфраструктурою робить цей район привабливим для туристів.

Калелла

Місто Калелла, що славиться багатими туристичними традиціями, є найбільшим курортом і туристичною столицею Коста дель Маресме. У минулому Калелла була рибальським поселенням і знайшла статус міста в 1925 році. Величезний піщаний пляж, облямований з боку набережною тінистою прогулянковою алеєю і протянувшийся більш ніж на три кілометри уздовж усієї міської лінії, у напрямку міста SantPoldeMar переходить у мальовничу скелясту ділянку узбережжя з гострими стрімчаками і відокремленими бухтами, що нагадують прибережні пейзажі Коста Брава.

Калелла є космополітичним містом-курортом, у якому можна зустріти туристів з багатьох країн Європи. Один з найбільш популярних прогулянкових маршрутів, доступний тільки для пішоходів, проходить через центральну частину міста. Тут зосереджене незлічима безліч магазинів з багатим вибором товарів, сувенірних крамниць , різноманітних барів, кафе і ресторанів, що пропонують як інтернаціональну кухню, так і місцеві делікатеси. Ближче до ночі починають роботу численні ефектні дискотеки, фламенко-бары, нічні клуби і ресторани.

Своєрідною особливістю міста є сусідство сучасних готелів з історичними кварталами, що живуть своїм повсякденним життям. Серед найбільш відомих визначних пам'яток міста можна назвати церква ІglesіadeSantaMarіa (16-18 вв.), побудовану в неокласичному стилі, прекрасні палаци різних епох, а також муніципальний парк MunіcіpalDalmau - чудовий зелений масив із тропічною рослинністю, у тіні якої приємно відпочити від жаркого літнього сонця.

Слід також зазначити, що Калелла є самим найближчим великим курортом стосовно столиці Каталонії - Барселоні, куди неважко добратися, скориставшись приміським потягом .

Коста Бланка

Коста Бланка ("Білий берег) - один з головних туристичних центрів Іспанії. Це добре упоряджений беріг з мелкопесчаными пляжами, безліччю готелів і центрів розваг. Знамениті на увесь світ курорти Коста Бланка: Торревьеха, Дения, Хавеа, Бенидорм, Морайра, Кальпе, Санта - Статі , Гвардамар - де - Сегура, Торі - Вйеха і Кампоамор.