На даний момент склад фірми є таким:
Фінансовий директор Adidas-group: Робін Дж. Сталкер (англ. Robin J. Stalker)
Бренд-директор Adidas-group: Еріх Стаммінгер (англ. Erich Stamminger)
Global Operations Adidas-group: Гленн С. Беннетт (англ. Glenn S. Bennett)
Генеральний директор Adidas-group в Україні: Мартін Шенкланд.
Адідас займається випуском такої продукції:
Adidas Purah, Adidas Adilibria – жіноча колекція одягу та взуття для занять фітнесом, Adidas Techfit, Adidas Bounce, Adidas Trail – серія для активного відпочинку в умовах пересіченій місцевості, Adidas Terrex, Adidas Top Ten – серія з декількох моделей баскетбольних кросівок, на яких розміщені логотипи команд NBA. Adidas Competition – колекція взуття для тенісу.
Рекламна агенція з якою співпрацює Адідас у Киеві – Galla Group Ukraine.
Це рекламне агентство повного циклу, яке надає повний спектр рекламних послуг від медіапланування до реалізації проектів. Напрацьовані контакти з усіма медіаресурсами надають нашим клієнтам вигідні тарифи на розміщення і бездоганність у проведенні рекламних компаній. РА «Galla Group Ukraine» не мають аналогів в Україні бази зовнішньої реклами, преси, радіостанцій і телеканалів. Унікальні технологічні бази робить роботу з рекламним агентством швидшою та професійнішою, а отже ефективнішою.
Ім'я рекламного агентства «Galla Group Ukraine» відомо не тільки на Україну, а й за її межами. Ми прораховуємо, розміщуємо рекламу і виконуємо різні місії по просуванню від компаній не лише країн сусідів, а й Європи, Азії та Америки.
Наше агентство має досвід проведення рекламних компаній по просуванню торгових марок і послуг як по всій території Україні, так по різних регіонах і містах країни. Також були всілякі рекламні кампанії та з різними видами таргетингу: вікового, «статевого» (ч\ж), регіонального, по доходу людини і безліч інших.
Рекламне агентство «Galla Group Ukraine» – це команда професіоналів з великим стажем роботи в рекламному світі. У нашій команді кожен фахівець до роботи в агентстві має за своїми плечима досвід роботи реклами у видавничих будинках, на радіостанціях, у світі зовнішньої реклами, у відділах маркетингу великих компаній.
З рекламними роботами нашої команди ви обов'язково зустрічалися у повсякденному житті або ж як мінімум на ТБ, на радіо закінчуючи дизайном багатьох відомих вам продуктів і послуг.
1. Проводячи рекламне дослідження ринку рекламодавця я визначила, що фірма Адідас вже й так достатньо відома у всьому світі, що більш за все користується нагадуючим видом реклами для існуючих товарів компанії. Отож, фірма веде доволі активний спосіб реклами своїх продуктів, тому що використовує час від часу усі види зовнішньої реклами: реклама на телебаченні, на радіо, у прессі, у метро, на бігбордах, різні види розпродажів про що свідчать рекламні ролики та листівки, які розтають біля стокових магазинів Київа. На мою думку вдалий слоган «Impossible is nothing» («Неможливе можливо») став свого роду карткою, що відкрила для даної компанії вхід у світ найбільших продажів та світових імен. Вже зараз Адідас налічує більш ніж сотню відомих людей телебачення та зірок спорту, допомогою яких користувався у просуванні свої спортивних товарів. Останню колекцію спортивного одягу, взуття та інвентарю розробила відома дизайнера та просто доволі популярна особа у світі шоу-бізнесу і не тільки Стелла Маккартні (Stella McCartney).
Вона є дочкою відомого музиканта із групи Бітлз – Пола МакКартні і є головним модельєром дому моди, що називаєтся Chloe.
2. Основними споживачами компанії Адідас є весь віковий сегмент споживачів. Від найменших дітей в пелюшках до найстарших дорослих. Адже усі займаються, якщо не спортом, то як мінімум ходять на прогулянки та їздять на активний відпочинок за місто. Одяг, взуття та інвентар від Адідас - це зручні речі, які необхідні кожній людині, що живе активно. При цьому споживач може знаходитись у будь-якій точці планети, тому що там або у найближчому регіоні будуть продавати продукт, що випустила фірма Адідас. Ціни на продукцію будуть залежати від території продажу продукції, але цільовий сегмент споживачів має бути з середнім рівнем доходу або вищим за середній.
3. На даному ринку продукції головним конкурентом фірми Адідас є фірма Найк (Nike), що випускається в Америці. Її основними товарами випуску є також спортивний одяг, взуття та спортивний інвентар. Вони як і фірма Адідас є спонсорами багатьох спортивних трансляцій по телебаченню та різних спортивних подій у світі.
4. На ринку України найефективнішим способом реклами є телебачення, особливо для спортивних товарів це є основним способом реклами. Також ефективним буде розпродаж та інформування споживачів про це також по телебаченню та радіо. Можна зробити один раз в неділю експериментальний «Нічний шопінг», коли на всі товари у торговому центрі впродовж визначеного часу (після 00.00 і до 06.00) діють знижки і вказано у скільки відсотків. На мою думку це має зацікавити споживачів найбільше, адже такий вид реклами майже ніде не зустрічається. Це буде не традиційною формою реклами, а не традиційні форми промоушену як відомо привертають увагу споживачів у першу чергу.
5. Слоган «Impossible is nothing» («Неможливе можливо») є єдиним слоганом компанії Адідас. Лицем компанії, що підняв ціну акційних паперів компанії, а також безпосередньо ціну на продукцію, що випускає Адідас, став відомий футболіст та зірка шоу-бізнесу Девід Бекхем (David Beckham). Більше 30 зірок світового спорту розповідають свої історії про «неможливість» за допомогою малюнків, зроблених ними від руки. Кожен спортсмен вибрав момент, що перевернув його життя, а потім намалював і прокоментував його. Саме ці малюнки і коментарі до них лягли в основу нової рекламної кампанії, яка стартувала 6 березня 2007 року по всьому світу на телеканалах, в інтернеті, друкованих ЗМІ та в магазинах adidas.
Не вдалим рекламним роликом на мою думку став мультик, що називається «Як народжується Адідас?». В ньому показується коробка, що лежить на столі і намагається народити кросівок. Потім кросівак вилазить з коробки і починає плакати як немовля. На мою думку така реклама є неадекватною для тих хто вагітний і дивиться цю рекламу. Для багатьох ця реклама є жартом. Також можливо, що це просто витівка фанів компанії Адідас, тому що така реклама не є у стилі рекламних роликів компанією.
6.Я вибрала за зразок рекламного оголошення компанії Адідас – рекламний ролик, що представляє нову колекцію випущеного одягу, взуття та спортивного інвентарю відомої дизайнери Стелли Маккартні. У ролику показується дівчина, що біжить, і від зміни навколишнього середовища, перед нею з’являються спеціальні спортивні речі, які спроектувала фірма Адідас. Спочатку вона біжить у лісі – на ній кросівки, спортивний костюм, шапка. Потім вона їде на велосипеді – на ній кросівки, короткі шорти, майка. Після цього показується як вона занурюється у басейн – на ній купальник та капелюшок, щоб не намокало волосся і т.д. При цьому лунає ритмічна музика, яка наче закликає тебе сидячого перед екраном комп’ютера піти побігати або зробити якісь фізичні вправи. Час від часу у ролику показують лице дівчини переповнене енергією та бажанням до дій. Далі ми розглянемо Класифікацію даного рекламного ролика:
1. за видом реклами даний ролик є комерційним, тому що основною ціллю власника фірми Адідас є збільшення продажів продукції та заробляння грошей.
2. за предметом реклами даний ролик є рекламою продукту, зрозуміло тому що основна увага надається одягу, взуттю та спортивному інвентарю, що випускається.
3. за ціллю реклами даний ролик є інформативним, тому що ролик присвячений освітленню нової колекції, яку випустив бренд Адідас.
4. за територіальним охопленням даний ролик є глобальним, так як він знаходиться у інтернеті і продивить його можна знаходячись у будь-якій точці світу.
5. за типом рекламодавця ролик є від імені виробника
6. за характером емоційного впливу даний ролик є емоційною рекламою, тому що продивляючись його у споживача виникають певні відчуття при погляді на продукцію продажу.
7. за способом передачі інформації даний ролик є жорсткою рекламою, тому що закликає до активного способу життя кожного хто його дивиться. У приклад надається дівчина, що біжить весь ролик.
8. за рівнем інтенсивності реклами даний ролик є низької інтенсивності, тому що не транслюється ні на телебаченні, ні на радіо, ні на короткочасних роликах у публічному транспорті або інше, лише у інтернеті, де його може подивитись зацікавлений сектор людей.
9. за каналом просування даний ролик є інтернет рекламою.
10. за характером взаємодії з аналогічними товарами конкурентів даний ролик є позиціонуючою, так як має на меті представити свій продукт перед споживачем, донести максимум інформації з мінімум витраченого часу, тобто 3 хвилини випущеного ролика.
11. за елементами структури рекламного звернення:
11.1. салоган – «Impossible is nothing» («Неможливе можливо»)
11.2. зачин – немає
11.3. інформаційний блок – немає
11.4. довідкова інформація – немає
11.5. ехо фраза – поява лейблу імені Стелли Маккартні.
7. Перспектива розвитку реклами даної фірми Адідас на українському ринку дуже велика, адже ще стільки видів реклами, які дана торгова марка ще не застосовувала. Кожен день у світі з'являється щось нове і цікаве, не є винятком і фірма Адідас, що створює кожен раз якісь нові вдосконалені брендові речі, якими так захоплюються їхні споживачі.