Смекни!
smekni.com

Реклама в маркетинговій діяльності (стр. 11 из 11)

Додаток 1..

Таблиця 2

ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ В РІЗНИХ ЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ.

Показники для порівняння особливостей рекламної діяльності. Адміністративно-командне управління економікою. Ринкові відносини в економіці.
"Ринок виробника" "Ринок споживача".
Об'єкт рекламного впливу. Вищестоячі організації, виділяючі ліміти і фонди, що формують планове завдання. Постачальник необхідних у виробництві ресурсів. Споживачі продукції.
Мета реклами. Формування в керівних органах переконання в доцільності виділення ресурсів для даного підприємства. Пошук продавця, розповсюдження інформації про наявний попит, стимулювання продукції. Пошук покупця, розповсюдження інформації про продукцію, що виробляється, стимулювання збуту.
Основний зміст рекламної інформації. “Підприємство є першим в ..”, “Розвиток нашого підприємства дозволить вирішити проблему”. 'Купимо", "потребується" Продається якісний та необхідний товар".
Мотивація у прийнятті рішення у об’єктів рекламного впливу. Забезпечення збалансованості пропозиції та попиту при мінімальному виділенні ресурсів. Вигідні умови реалізації ресурсів необхідних для виробництва, включаючи елементи натурального обміну. Підвищення ефективності виробництва і якості продукції, що випускається.

Додаток 3.

Таблиця 2

ЗАВДАННЯ, ЯКІ ВИРІШУЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ РЕКЛАМИ НА РІЗНИХ СТАДІЯХ РОЗВИТКУ РИНКУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ.

Стадія розвитку ринку. Завдання реклами.
1. Стадія підготовки ринку. Інформування споживачів; формування потенційних споживачів; створення уяви про товаровиробників.
2. Стадія впровадження нових товарів. Збільшення числа потенційних купців за рахунок посилення реклами; стимулювання покупки; інформування про місця продаж; створення потрібного ставлення до товаровиробника, тобто "іміджу" підприємства. Акцентування уваги на мотиви покупок при виборі товарів.
З.Стадія масового продажу товарів. Підтримання досягнутого рівня продажів; стабілізація кола покупців; розширення продажу з урахуванням росту випуску товарів.
4. Стадія переключення. Нагодування; визначення пріоритетів шляхом заміни товарів; переорієнтація покупців.

Додаток 4.

РОЛЬ РЕКЛАМИ В УМОВАХ РИНКУ
Позитивні сторони реклами. Негативні сторони реклами.
1 .Вплив на економіку.
Сприяє росту економіки, капіталовкладень і числа робочих місць. Підтримує конкуренцію, інформує споживачів і полегшує конкуренцію. Марнотратна, приводить до виснаження ресурсів, веде до монополізму, створює нецінову конкуренцію.
2. Вплив на промисловість.
Розширює ринки для нових товарів. Підтримує конкуренцію між фірмами. Створює бар'єри для виходу на ринок, ліквідовує конкуренцію між фірмами.
З.Вплив на фірму.
Забезпечує ріст надходжень пропорційно до обсягу діяльності. Знижує ступінь ризику і невизначеність у діяльності маркетингу. Призводить до росту витрат і цін. Забезпечує одержання надприбутків.
4. Вплив на споживача.
Забезпечує інформацією, служить засобом контролю за якістю виробів. Сприяє збільшенню, підтримці чи стабілізації попиту. Забезпечує стимул для підвищення рівня життя. Дає непотрібну, вводячи в оману інформацію. Диференціює товари за рахунок роздування дрібних відмінностей.