Смекни!
smekni.com

Захворювання щитовидної залози (стр. 1 из 3)

Захворювання щитовидної залози


Як почувається людина, у якої хвора щитовидна залоза? Я наведу читачам рядки з листа від Олександри Яківни з міста Кривий Ріг - бабусі, яка хвилюється за свого онука: «...У 2006 році на УЗД у мого онука виявили збільшену щитовидну залозу, є кілька вузликів. Звертались і до ендокринолога, до невропатолога та інших лікарів, допомоги не отримали. А хлопець постійно скаржиться на «комок» у горлі, дуже погано спить, а то не може спати взагалі. Схуд, випадає волосся, дуже нервовий. А йому ж треба вчитись (він студент юридичної академії). Почув, що хтось зробив операцію, то хоче і собі, а я і батьки відмовляємо...». Пишуть до нас і Вікторія Іванівна з Чернігівської області та Ніна Григорівна з Рівненщини, які у своїх листах, дуже схожих, розповідають про свої страждання і поневіряння, у них лікарі не могли точно поставити діагноз, зрештою визначили - багатовузловий зоб. Наприклад, пані Вікторія пише: «...У минулому році хірург поставив діагноз змішаний зоб. На УЗД через півроку - багатовузловий зоб... Які мені пити ліки? А ще один лікар сказав, що в мене взагалі порушень щитовидної залози немає. Я розгубилась...».

Ці приклади застерігають, як важливо вміти розпізнати хворобу, тобто знати симптоми захворювання, аби звернутися до лікаря і вчасно почати лікування. Кожне захворювання щитовидної залози - базедова хвороба, ендемічний зоб, багатовузловий зоб, дифузний токсичний зоб тощо - потребує, як кажуть, своїх методів і засобів лікування. Адже ніколи не лікували збільшену щитовидну залозу з гіперфункцією тими самими ліками, що мікседему, тобто гіпофункцію.

ВУЗЛИ?

Найчастіше хворих непокоять так звані вузли на щитовидній залозі. Можливо тому, що їх лякають - мовляв, ці вузли обов'язково перетворяться на онкологічні пухлини, тому їх обов'язково треба негайно видаляти оперативним шляхом. Але вчені з інших країн світу, зокрема й досвідчені ендокринологи, не схильні до такої думки, отже і не оперують вузлуватий зоб, а впевнені, що це захворювання потрібно лікувати. Я також схиляюсь до такого висновку, адже в Україні є величезна кількість рослин, що здатні «розсмоктувати» ті вузли. У нас в «Зеленій планеті» є навіть готові ліки, виготовлені з набору таких цілющих трав, і називаються вони Антинодум («нодум» - вузол, «анти» - проти, отже - проти вузла).

АНТИНОДУМ (Ашіпосіїїт) - засіб з лікарських рослин, має протипухлинну дію, сприяє розсмоктуванню вузлуватих утворень у залозистих тканинах (молочна, щитовидна, передміхурова залози, яєчники, матка тощо), що виникли в одному з органів. Застосовується у комплексному лікуванні мастопатій, вузлуватої форми зобу, фіброміоми матки, аденоми передміхурової залози. Внаслідок тривалого лікування спостерігається стійкий позитивний результат.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: 1. Вузлуватий зоб (у поєднанні зі Струміном). 2. Фіброзно-кістозні та аденоматозні мастопатії (у поєднанні з Фіброманом). 3. Аденома простати (у поєднанні з Простаденом).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ: по 5 крапель з двома столовими ложками теплої води З рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз - на ніч.

Якщо вузли за допомогою Антинодуму розсмоктуються надто повільно, замінюємо його на сильніші ліки - Туморан.

ТУМОРАН (Титогап) - засіб з лікарських рослин Туморан

- специфічний засіб, що має цитостатичну дію. Різноманітні пухлини виникають унаслідок порушення функціонування імунної системи організму, яка втрачає здатність розпізнавати та знищувати нетипові клітини, що утворилися під дією різних мутагенних факторів (радіонукліди, вільні радикали, хімічні речовини тощо), а також внаслідок травм і запальних процесів. Такі нетипові клітини швидко діляться і розростаються. Туморан гальмує розвиток і поділ нетипових клітин (неоплазми)

- відбувається блокування мітотичного поділу таких клітин. Туморан має виражену цитостатичну дію при монотерапії та в поєднанні з іншими лікарськими засобами.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: 1. Ущільнення в різних тканинах усього організму. 2. Доброякісні новоутворення: кісти різної локалізації (разом з Кістоліком, Аднексаном); фіброзні патології - мастопатії (у поєднанні з Мастоденом), фіброміоми (разом з Фіброманом); аденома простати (разом із Простаденом); вузлова форма зоба (разом із Струміном), лімфогранулематоз (у поєднанні з Лімфограном). 3. Для підсилення розсмоктувальної, протизапальної та знеболюючої дій інших лікарських засобів.

Можливе застосування Туморану разом з онкостатиками, а також променевою та хіміотерапією - як допоміжного засобу для лікування злоякісних пухлин (навіть із метастазами), а також у комплексі з фітопрепаратами (Болиголов, Антинодум, Бластин) відповідно до причини та локалізації захворювання.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ: Туморан приймати по 5 крапель, а разом з іншими засобами - по 2 краплі з двома столовими ложками теплої води З рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз - на ніч.

А взагалі в народній медицині для лікування вузлуватого зобу завжди користувалися рослинами. Зокрема, одна з них поширена й донині по усій Україні - це перстач сріблястий (РоіепіШа ащепіеа, рос. - папчатка серебрисгпая).

Ліки з перстачу сріблястого

Одну столову ложку подрібненої рослини залити однією склянкою горілки, настоювати два тижні в затемненому місці, збовтуючи кожного дня згори униз, тоді процідити і вживати по 10 крапель чотири рази на день за ЗО хвилин до вживання їжі. Курс лікування - два тижні, зробити перерву на 10 днів, по тому - продовжити лікування.

Нині із захворюваннями ендокринної системи звертаються багато хворих, іноді навіть і не підозрюючи, що їхня щитовидна зменшилася, не виробляє потрібну кількість гормонів, і саме тому в них і серце б'ється уповільнено, і розумова діяльність мозку знижується, організм став надто чутливим до холоду - руки німіють, вночі їх поколіє. Такий стан дуже добре ілюструє лист нашої читачки, Людмили Федорівни з Нововолинська: «...Волосся випадає, шкіра суха, бліда, нігті схожі на шифер, вночі як лунатик, а вдень ні на що неспроможна, ноги холодні, руки теж, та ще й липкі, мокрі, нерви мов павутинка, а серце калатає, як дзвоник у школі, і все це на тлі пониженого тиску і низької температури.

То що мені лікувати, куди йти і що робити? Кому я така потрібна? Нікому, бо й сама собою незадоволена. А що робити - не знаю...».

А приходять такі люди до аптеки «Зелена планета». І наші лікарі, оглянувши людину, розпитавши, заспокоюють - це захворювання ендокринної системи, що лікується, але для більш ефективного лікування варто зробити аналізи для визначення продукуючої дії щитовидної залози. Для відновлення діяльності щитовидної залози нами пропонуються ліки Нормострум і відповідна дієта.

НОРМОСТРУМ (ІЧогтозігшп) - засіб з лікарських рослин, призначений нормалізувати стан і функцію щитовидної залози. Оскільки має властивість підсилювати функцію залози, то показаний для лікування гіпотиреозу і мікседеми.

Застосовуючи Нормострум, можна зменшити клінічні прояви захворювання і понизити дозу гормонів (тиреоїдин, тритироїдин, ельтероксин). Така терапія дає більш виражену позитивну дію, а при тривалому лікуванні є можливість повністю перейти на фітоліки.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: 1. Порушення функції щитовидної залози. 2. Гіпоплазія, гіпотонія щитовидної залози. 3. Комплексне лікування мікседеми - набрякової форми гіпотиреозу. 4. Лікування різних патологій та клінічних симптомів, зумовлених захворюванням щитовидної залози. 5. Гіпотиреози.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ: по 5 крапель з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз - на ніч.

На українській землі росте чимало рослин, якими народна медицина з давніх-давен лікувала захворювання щитовидної залози і профілактично не допускала цих недуг.

Однак спочатку скажу про ще одні готові дозовані ліки з рослин, розроблені в аптеці «Зелена планета». Це Струмін - ліки, які нормалізують синтез гормонів щитовидної залози і відновлює її розміри. Таким чином урівноважується взаємодія всіх залоз, що продукують гормони (підшлункової, вилочкової, яєчників, передміхурової тощо), що сприяє налагодженню обміну речовин, роботі серцево-судинної, нервової, статевої систем і шлунково-кишкового тракту. Тривале вживання Струміну відновлює розмір клітин і нормалізує функцію, дозволяє уникнути тяжких операцій. Струмін радимо хворим у разі порушення функції щитовидної залози - гіперплазії і, певною мірою, гіпоплазії. У разі дифузного токсичного зобу,

серцево-судинних недуг, захворювань нервової системи і за комплексної терапії дитячого енурезу (коли у дитини нічне нетримання сечі, причиною найчастіше є атонічний шлунок та збільшена щитовидна залоза, тому застосовуємо і Струмін для лікування цієї недуги).

Нині лікарі радять вживати морську капусту для того, аби в організм надходила необхідна кількість йоду. В народній медицині морську капусту, її ще називають ламінарія цукриста, використовують для лікування легких форм базедової хвороби. Можна вживати її саму, в салатах, а також використовувати лікувальний порошок.

Якщо ви хочете віднайти у природі ягоду, яка містить найбільше йоду, то зверніть увагу на чорноплідну горобину, аронію. Мало яка рослина може позмагатися з нею за вмістом йоду. Для попередження хвороб щитовидної залози, а також для лікування порушень її функції можна приготувати смачні ліки.

Окрім того, що чорноплідна горобина зцілює щитовидну залозу, вона водночас лікує і склероз судин. І у гіпертоніків за першої-другої стадії гіпертонії ще й нормалізується тиск, знижуючи його до норми.

Іноді для лікування щитовидної залози радять вживати перетинки з волоського горіха, пропонують чайну ложку цих внутрішніх перетинок залити склянкою окропу, настояти до охолодження і пити по півсклянки тричі на день за п'ятнадцять-тридцять хвилин до вживання їжі. Однак наголошу: така доза дуже завищена. Можна пити по одній столовій ложці, бо якщо пити по півсклянки, то волосся на голові стане сухим, ламким, випадатиме.