Смекни!
smekni.com

Дидактичний проект підготовки робітника за фахом (стр. 4 из 7)

Співвідношення: ціль - результат, виражений у показниках, - це підстава, на якому з окремих елементів (їхніх сполучень) вибудовується структура вивчення теми й форми навчальної діяльності.

Одна з цілей даної курсової роботи – розглянути постановку цілей навчання теми «Локальні мережі». Оперативна мета повинна бути сформульована у формі знань і вмінь, які необхідно сформувати в майбутнього фахівця в ході вивчення теми. [7. c.179]

Таблиця 2.1

Постановка оперативних цілей та вибір методів їх реалізації

№ рівня Цілі навчання, виражені у переліку дій тих, хто навчається Еталони
Умови Результати Критерії оцінка
1 2 3 4 5
I Уміти відрізняти назву деталей та назву зрізів спідниці, називати напрямок нить основи, різновид застібок 1.Базові знання з виробничого навчання: з вибору методів обробки деталей та вузлів швейних різноманітного асортименту;матеріалознавства швейних виробів: з вибору пакетів матеріалів до різноманітних видів одягу та режимів їх обробки; технологічного обладнання галузі 2.Виконання дій з визначення деталей крою, напрям ниток основи Правильно визначені види обробки спідниці, деталі крою, напрям нитки основи. Оцінка 3 - (70 - 60% правильна відповідь, 30 - 40% допущені неточності виявленні різновидів методів обробки спідниці)
II Уміти складати етапи виконання технологічного процесу обробки спідниці, з дотриманням ТУ, виконувати схеми (зображення) вузлів 1. Виконання дій I рівня;2. Виконання дій по складанню етапів виконання технологічного процесу обробки спідниці, з дотриманням ТУ, схематичному зображенню вузлів обробки спідниці Чітко і правильно виконувати дії по складанню етапів виконання технологічного процесу обробки спідниці, з дотриманням ТУ, по схематичному зображенню вузлів спідниці застібки Оцінка 4 - (80% правильна відповідь, 20% допущені неточності при виконанні схеми вузлів)
III Уміти аналізувати, систематизувати існуючи методи обробки бортової спідниці, визначати раціональні методи обробки та можливі дефекти причини їх виникнення та методи усунення 1. Виконання дій I II рівнів;2. Виконання дій з аналізу і систематизації навчального матеріалу; 3. Виконання дій з пропонування раціональних методів обробки та можливих дефектів причини їх виникнення та методи усунення Чітко і правильно виконувати дії по складанню етапів виконання технологічного процесу обробки спідниці, раціональними методами та визначенню можливих дефектів причини їх виникнення та методи усунення Оцінка 5 - (90% правильна відповідь, 10% допущені неточності при визначенні дефектів вузла)

2.2. Перелік джерел інформації.

Для вивчення теми «Загальні відомості про конструювання одягу» ми будемо використовувати наступну літературу:

1. Мешкова В. Конструирование одежды.

У навчальному посібнику відповідно до учбової програми приведені загальні відомості про одяг і її класифікацію, основні дані про розмірну типологію, системи і методи конструювання. Детально викладені питання конструювання жіночих швацьких виробів різних силуетних форм і кроїв на базі Єдиного методу конструювання.

2. Ларькина Л.В., Шершнева Л.П.Конструирование одежды.

У посібнику викладені матеріали для вивчення теорії і практики конструювання одягу на типові і індивідуальні фігури. Описані методи побудови креслень деталей типових і модельних конструктивних основ плечового і поясного одягу для дорослих і дітей, розглянуті особливості конструювання сучасного одягу з натурального хутра і трикотажу, представлена інформація по проектуванню одягу спеціального призначення.

3. Куренова С.В., Савельева Н.Ю. Конструирование одежды.

У навчальному посібнику висвітлені питання проектування швацьких виробів для індивідуального і промислового виробництва, в нього включені основні відомості про анатомію і морфологію дорослого і дитячого населення, питання побудови розгорток при конструюванні одягу по різних методиках, основи автоматизованого проектування одягу і конструкторської підготовки виробництва.


2.3. Проектування плану та струнко-логічної схеми з теми «Загальні відомості при конструюванні одягу»


Пальто

Костюм

Верхнє Натільне Постільне Столове
Кепі й кашкетка Капелюхи Шапки
Сукні Блузки Спідниці Штани Пательні вироби
Функціональні Соціальні Естетичні Експлуатаційні Ергономічні
Економічні конструкторсько-технологічні
Триагуляції Геодезичних ліній Допоміжної сітки-канавки Побудови розгорток в чебишевських сітках Січних плоскостей Комп¢ютерне проектування
Муляжний Розрахунково-графічнтй Геометричний