Смекни!
smekni.com

Партія "Жінки за майбутнє" (стр. 1 из 2)

Вступ

Об'єднання «Жінки за майбутнє» виступає за розподіл повноважень між владою всіх рівнів. Також ця партія виступає за рівні права для обох статей, відзначила Довженко. «Ми будемо наполягати на прийнятті закону про гендерну політику», – підкреслила лідерка об'єднання. За словами голови партії, «Жінки за майбутнє» повинні визначитися відносно участі в президентських виборах 2004 року і парламентських виборах 2006 року, метою яких є «подвоїти кількість жінок у всіх органах влади – з 8 тис. до 16 тис.

Виступаючи на з'їзді, В. Довженко охарактеризувала діяльність об'єднання торік, а також у минулій виборчій кампанії як успішну (у 2002 році об'єднання зайняло 8-і місце з 33 партій і блоків на виборах у парламент, набравши 2,11% голосів виборців – МЦК).

Об'єднання зареєстроване з березня 2001 року.


1. Загальні положення та історія виникнення партії «Жінки за майбутнє»

«Жінки за майбутнє» під час президентської передвиборчої кампанії підтримають кандидатуру Прем'єр-міністра Віктора Януковича. Як передає кореспондент МЦК, про таке рішення йдеться у прес-релізі, поширеному перед початком з'їзду Об'єднання. «Жінки за майбутнє» на виборах підтримають кандидатуру Януковича.

У Всеукраїнському політичному об'єднанні «Жінки за майбутнє» В. Януковича називають «людиною вольовою, компетентною, із досвідом управлінської роботи, вимогливою до себе і навколишніх, послідовною в діях». Це дало можливість на другому з'їзді партії ухвалити рішення про підтримку кандидатури Януковича, висунутого 6-м з'їздом Партії регіонів кандидатом на посаду Президента України.

Також з'їзд «Жінок за майбутнє» має ухвалити рішення про створення Всеукраїнського передвиборного об'єднання жіночих громадських організацій «За добробут і порядок» на підтримку кандидата на посаду Президента Януковича.

Довженко переобрали лідером політичного об'єднання «Жінки за майбутнє».

4-й з'їзд політичного об'єднання «Жінки за майбутнє» одноголосно переобрали Валентину Довженко лідером цього об'єднання. Про це повідомляє інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляє інформаційне агентство, крім кандидатури В. Довженко, на посаду лідера політоб'єднання інших кандидатур не було. На з'їзді були присутні близько 150 делегатів.

Рішенням з'їзду також обрані нові члени центрального правління об'єднання. У зв'язку з підготовкою до виборів президента та парламенту, у яких «Жінки за майбутнє» планують брати участь, у центральне правління обрали на 3 особи більше, ніж раніше, – 19.

05.04.04 У Києві пройшов з'їзд політичного об'єднання «Жінки за майбутнє».

У суботу 3 квітня в Києві пройшов 4-й з'їзд політичного об'єднання «Жінки за майбутнє», яке очолює Валентина Довженко. Учасники з'їзду заслухали звіт про діяльності об'єднання за минулий рік. Про це повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

В. Довженко повідомила, що «Жінки за майбутнє» мають намір взяти участь у виборах президента і парламентських виборах. Вона також підкреслила, що об'єднання виступає за перехід України до парламентсько-президентської форми правління. «Потрібно розподілити по всіх галузях влади рівномірно як права, так і повноваження й обов'язки. Тому що в президента в нашому випадку занадто багато повноважень, і для того, щоб їх виконувати президент повинний мати або дуже могутній тоталітарний апарат, або, якщо ж не буде такого контролю, держава оминеться в анархії», – переконана лідер об'єднання.

Об'єднання «Жінки за майбутнє» виступає за розподіл повноважень між владою всіх рівнів. Також ця партія виступає за рівні права для обох статей, відзначила Довженко. «Ми будемо наполягати на прийнятті закону про гендерну політику», – підкреслила лідерка об'єднання. За словами голови партії, «Жінки за майбутнє» повинні визначитися відносно участі в президентських виборах 2004 року і парламентських виборах 2006 року, метою яких є «подвоїти кількість жінок у всіх органах влади – з 8 тис. до 16 тис.

Виступаючи на з'їзді, В. Довженко охарактеризувала діяльність об'єднання торік, а також у минулій виборчій кампанії як успішну (у 2002 році об'єднання зайняло 8-і місце з 33 партій і блоків на виборах у парламент, набравши 2,11% голосів виборців – МЦК).

Об'єднання зареєстроване з березня 2001 року.

2. Державний устрій та правова політика

Формування соціальної політики на основі Європейської соціальної хартії, яка має бути терміново ратифікована, посилення ролі профспілок; розробка законодавства, яке б реально забезпечило встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму; посилення адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності працедавців за затримку виплати зарплати як на державних, так і на недержавних підприємствах; повна та оперативна компенсація зниження пенсій внаслідок інфляції шляхом зміни механізму їх індексації; подолання соціально-економічної дискримінації жінок, нерівності в оплаті праці чоловіків і жінок, забезпечення захисту сім'ї, материнства й дитинства; реформування охорони здоров'я на основі поєднання безплатної та страхової медицини за принципом: забезпечений платить за бідного, здоровий – за хворого; створення повноцінної соціальної інфраструктури на селі; активна кредитна політика щодо молодих сімей, державне сприяння будівництву житла для молоді; відновлення соціальної справедливості в нарахуванні пенсій: рівень пенсій буде тим вищий, чим більший трудовий стаж; гарантія державою достойного рівня життя й надання якісних медичних та соціальних послуг інвалідам, ветеранам, чорнобильцям, соціально вразливим верствам населення; забезпечення реальної рівності прав і можливостей жінок і чоловіків, рівноправне партнерство чоловіків і жінок у політиці й соціальному житті;

3. Економічна політика

партія жінка майбутнє політика

Перехід від «ручного управління» економікою до розвитку на основі довгострокових стратегічних програм, порятунок металургії, хімічної промисловості, відродження сільськогосподарського машинобудування, легкої промисловості, суднобудування, аерокосмічної галузі, ВПК, розвиток інформаційних технологій; розвиток власного видобутку енергоносіїв, впровадження енергозбереження, модернізація технологій, створення міжнародних виробничих корпорацій. До 2015 року Україна має увійти до групи передових промислово розвинених країн. Держава має рішуче стимулювати просування українських підприємств на зовнішні ринки; пріоритет внутрішнього інвестора над транснаціональним капіталом: ми за соціальне ринкове господарство, але проти неконтрольованого глобального капіталізму; протистояння перетворенню України на периферію глобальної капіталістичної системи, на ринок збуту низькоякісної продукції, джерело дешевих ресурсів та робочої сили, світовий смітник ядерних відходів; недопущення «політичного» перерозподілу майна, припинення розпродажу стратегічних об'єктів для латання бюджетних дірок, суворе дотриманні державних гарантій інвесторам; ліквідація закладених в 2005 р. глибоких диспропорцій між державним та місцевими бюджетами, радикальне підвищення питомої ваги місцевих бюджетів; припинення політики «викачування» коштів з бюджетоутворюючих регіонів; зменшення податкового навантаження на бізнес; запровадження єдиного соціального внеску, створення умов для стабільного підвищення пенсій та поповнення Пенсійного фонду, економічних стимулів збільшення питомої ваги фонду оплати праці в структурі собівартості продукції, зацікавлення роботодавців у підвищенні заробітної плати найманих працівників та виведенні її з тіні; бюджетна реформа, що має бути побудована на засадах бюджетного федералізму, самостійного формування бюджетів всіх рівнів на основі власних та закріплених джерел податкових надходжень та доходів; захист інтересів малого та середнього бізнесу на основі прийняття закону про спрощену систему їх оподаткування та обліку діяльності; введення податкових канікул для малих підприємств, які зайняті виробничою діяльністю, або здійснюють надання суспільно важливих послуг; державна підтримка агропромислового комплексу.

Формування соціальної політики на основі Європейської соціальної хартії, яка має бути терміново ратифікована, посилення ролі профспілок; розробка законодавства, яке б реально забезпечило встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму; посилення адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності працедавців за затримку виплати зарплати як на державних, так і на недержавних підприємствах; повна та оперативна компенсація зниження пенсій внаслідок інфляції шляхом зміни механізму їх індексації; подолання соціально-економічної дискримінації жінок, нерівності в оплаті праці чоловіків і жінок, забезпечення захисту сім'ї, материнства й дитинства; реформування охорони здоров'я на основі поєднання безплатної та страхової медицини за принципом: забезпечений платить за бідного, здоровий – за хворого; створення повноцінної соціальної інфраструктури на селі; активна кредитна політика щодо молодих сімей, державне сприяння будівництву житла для молоді; відновлення соціальної справедливості в нарахуванні пенсій: рівень пенсій буде тим вищий, чим більший трудовий стаж; гарантія державою достойного рівня життя й надання якісних медичних та соціальних послуг інвалідам, ветеранам, чорнобильцям, соціально вразливим верствам населення; забезпечення реальної рівності прав і можливостей жінок і чоловіків, рівноправне партнерство чоловіків і жінок у політиці й соціальному житті.

Категорична відмова від вступу України до НАТО, адже приєднання до НАТО зруйнує вітчизняний ВПК та зупинить пов'язані з ним наукові дослідження, перетворить Росію із стратегічного партнера на потенційного ворога України, збудує на кордоні з Росією нездоланну стіну; захист українського виробника всіма засобами, членство в COTта рух до ЄС за умови пріоритету захисту національних інтересів, за умови, що це не призведе до руйнації української економіки; координація дій з Росією при вступі до COT; повноцінна участь України в формуванні Єдиного економічного простору з Росією, Казахстаном, Білоруссю. Ми певні: регіональна інтеграція не суперечить набуттю членства в COTта просуванню України до ЄС.