Також на Побужжя і Причорномор’я. Ми запрошуємо Вас відвідати Одеську і Миколаївську області. Щоб показати красу і своєрідність цих регіонів ми розробили екологічну подорож на південь України. Це неймовірна пригода до близьких, але майже невідомих пересічному українцеві місць. У супроводі фахівця-орнітолога будемо спостерігати дику і неторкану природу Півдня України. Тут унікальні, неймовірної краси ландшафти, загадкові кургани, історичні ландшафти Гардового острова з найбільшою козацькою паланкою – Буго-Гардівською. Тут ми пізнаватимемо культуру і побут нашого народу, його сусідів із сивої давнини і до сучасності та відвідаємо фортеці, храми та інші архітектурні пам′ятки. Доповненням до подорожі буде дегустація вин із давніх погребів заводу в Шабо…
Подорожі заповідними місцями Поділля. Ми раді запропонувати Вам подорож до Подільських печер (Вертеба, Млинки), каньйонів Дністра, Серету і Тупи, водоспадів, замків, Касперівського регіонального ландшафтного парку. Водна подорож проходить майже «дикими» каньйонами рік з мальовничими краєвидами. На маршруті Ви побачите звисаючі над рікою скелі, які за свій химерний вигляд отримали назву «Касперівські сфінкси» та «кам′яні гриби». Зможете відвідати пам′ятку ІХ-ХІ ст. – печерний храм з жертовним каменем, Касперівське водосховище, подільську церкву Св. Юрія та скульптуру Святого Онуфрія 16 ст. А ще ми пропонуємо відвідини. місцевої пивоварні з півтисячолітньою традицією і дегустацію пива!
Заселене багато тисячоліть тому Правобережне Подніпров′я зберегло для своїх нащадків чимало старожитностей. Вони представлені багатьма пам′ятками археологічних культур трипільців, скіфів, черняхівців, русичів. Подорож проходить історичними місцями, тісно пов′язаними з історією козацтва – з відомими козацькими святинями Чигирином і Суботовом, та маловідомим Трахтемировом, де існував козацький монастир і шпиталь. Тут зароджувалась Гайдамаччина та постійно тривала боротьба за вільну Україну.
На частині території час призупинив свій швидкий біг і тут ще можна побачити давні вітряки серед поля та подніпровські хати, вкриті солом′яними стріхами, в яких у різна часи народжувалися українські генії. згадаємо про одного з них – Тараса Шевченка і побуваємо на Тарасовій горі у Каневі [10].
Джерела
1. uk.wikipedia.org/wiki/Природоохоронна_територія (21.12.2010)
2. Заповідники і національні природні парки України / Авт. тексту В. Колос. – К.: Вища школа, 1999. – 223 с.
3. Иванух P. Страгегические проблеми развития туристско-рекреационного комплекса Украины // Экономика Украины. – 1997. – №1
4. Квартальнов В. Туризм: Финансы и статистика. – М.: Ученик, 2000. – С. 57.
5. Кифяк В. Організація туристичної діяльності в Україні. – Черкаси: Зелена Буковина, 2003. – С. 96–99.
6. Сергеева Т. Экология туризму. – М.: Финансы и статистика, 2004. – С. 35.
7. Стафійчук В. Рекреологія. – К.: Либідь, 2006. – С. 64–86.
8. Фоменко Н. Рекреаційні ресурси та курортологія. – К.: Центр навчальної літератури, 2007. – С. 12.
9. www.ecotyrizm.com/svit.php (21.12.2010)
10. www.terraua.com.ua (21.12.2010)
11. Малий словник історії України / за ред. В. Смолія. – К.: Либідь, 1997. – 324 с.