Смекни!
smekni.com

Завдання і організаційні основи побудови Цивільної оборони України та права і обов’язки працівників, службовців та населення по Цивільній обороні (стр. 2 из 2)

Висновки

Для забезпечення заходів щодо цивільної оборони, захисту населення і місцевостей від наслідків надзвичайних ситуацій і проведення спеціальних робіт в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності і підпорядкування створюються спеціалізовані служби цивільної оборони: енергетики, захисту сільськогосподарських тварин і рослин, інженерні, комунально-технічні, матеріального забезпечення, медичні, зв'язки і сповіщення, протипожежні, торгівлі і живлення, технічні, транспортного забезпечення та інші. Для проведення евакуаційних заходів в умовах надзвичайних ситуацій на базі місцевих державних адміністрацій створюються евакуаційні комісії.

Література

1. Закон України "Про Цивільну оборону України", БРЕШУ № 2974-Х11, 1993г., № 555-Х1У, 1999г., Київ

2. Закон України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру", УПУ

№ 1809 -ІІІ, 2000р.

3. Положення про Цивільну оборону України, ухвала КМУ № 299, 1994 р., Київ

4. Про єдину державну систему попередження і реагування на ЧС техногенного і природного характеру, ухвала КМУ № 1198, 1998 р., Київ

5. Періодичні видання МНС України, 1998-2002 рр., Київ