Розробка проектно-кошторисної документації, комплектація та пусконалагоджувальні роботи виробничих комплексів.
Сервісне обслуговування та прокат автомобілів, механічних транспортних засобів, автопричепів;
Сервісне обслуговування та ремонт комп'ютерної техніки;
Створення оптово-роздрібних підприємств (в т. ч. кіосків) торгівлі і послуг населенню, в т. ч. і валютних (у разі одержання відповідних ліцензій);
Створення та експлуатація автозаправних станцій;
Типографські послуги, редакційно-видавнича діяльність;
Торговельно-закупівельна діяльність на базі власних та орендованих торгівельних площ;
Фізкультурно-оздоровча та спортивна діяльність.
Учасники Товариства мають право:
Брати участь в управлінні справами Товариства.
Отримувати частку прибутку від діяльності Товариства. Таке право мають особи, які є Учасниками Товариства на початок виплати відповідних платежів.
Брати участь в діяльності Товариства на підставі трудового договору (контракту) або за договором цивільно-правового характеру.
Висувати на розгляд органів управління Товариства пропозиції з питань діяльності Товариства.
Придбавати у пріоритетному порядку продукцію, роботи та послуги, що виробляються Товариством.
Одержувати дані та відомості щодо діяльності Товариства, стану його майна, розмірів прибутків та збитків. На вимогу Учасника Товариство зобов'язане надавати йому для ознайомлення річні баланси, звіти Товариства про його діяльність, протоколи зборів.
Обирати та бути обраними до органів управління Товариства.
Здійснювати відчуження часток у статутному капіталі Товариства.
Вийти з Товариства у встановленому порядку.
Набувати інших прав, передбачених чинним в Україні законодавством.
Учасники Товариства зобов'язані:
Додержуватися установчого документа Товариства (цього Статуту), виконувати рішення Загальних зборів Учасників і інших органів управління Товариства.
Виконувати свої зобов'язання перед Товариством.
Не розголошувати комерційну таємницю та конфіденційну інформацію про діяльність Товариства.
Сприяти Товариству в його діяльності.
Своєчасно вносити вклади у розмірі, порядку та у спосіб, що передбачені цим Статутом.
Утримуватися від всілякої діяльності, яка може заподіяти шкоду Товариству.
Нести інші обов'язки, що передбачені чинним в Україні законодавством.
Для виконання завдань та досягнення цілей, передбачених Статутом, Товариство має право:
Від свого імені вчиняти правочини (договори, контракти), в тому числі договори купівлі-продажу, міни (бартеру), підряду, оренди, схову, доручення, застави тощо, набувати майнові та особисті немайнові права, виступати позивачем та відповідачем в суді, господарському й третейському суді, арбітражі, здійснювати інші дії, що не суперечать чинному в Україні законодавству.
Випускати, реалізувати, купувати цінні папери.
Страхувати власне майно.
Передавати юридичним та фізичним особами, в тому числі безкоштовно, продавати, обмінювати, здавати в оренду, надавати у тимчасове користування споруди, обладнання, транспортні засоби та інші матеріальні цінності.
Створювати на території України та за її межами філії і представництва, засновувати в установленому порядку свої підприємства та брати участь в заснуванні та діяльності господарських товариств і об'єднань, в тому числі спільно з іноземними особами.
Самостійно встановлювати ціни на товари, роботи та послуги, що реалізуються, виконуються та надаються Товариством;
Направляти, в тому числі і за кордон, у відрядження для стажування і на перепідготовку фахівців для навчання і ознайомлення з досвідом організації діяльності фірм, бірж, банків тощо, брати участь у переговорах, встановлювати ділові контакти.
Залучати для виконання робіт (надання послуг) фахівців, в тому числі і іноземних, на підставі договору підряду, доручення, трудових договорів та інших договорів з оплатою праці за домовленістю сторін.
На підставі довіреностей здійснювати представництво інтересів юридичних та фізичних осіб як українських, так і іноземних.
Відраховувати кошти на будівництво житла, об'єктів соціально-культурного і побутового призначення для Учасників і працівників Товариства.
Користуватися на договірній основі банківським кредитом та надавати банку право використовувати свої вільні грошові кошти.
Приймати на роботу працівників на умовах трудових договорів (контрактів), самостійно встановлювати для своїх працівників додаткові відпустки та інші пільги, не заборонені чинним в Україні законодавством.
За встановленим порядком вступати до зовнішньоекономічних відносин, самостійно проводити експортно-імпортні операції.
Отримувати позику від Учасників та інших фізичних та юридичних осіб у встановленому законодавством України порядку.
Надавати безпроцентні позики працівникам та Учасникам в порядку, передбаченому законодавством.
Товариство може також здійснювати і інші права, що не заборонені чинним законодавством України.
Товариство зобов'язане:
Охороняти навколишнє середовище від забруднення та інших шкідливих впливів.
Забезпечувати безпеку виробництва, санітарно-гігієнічні норми і вимоги щодо захисту здоров'я працівників, населення і споживачів продукції.
Виконувати інші обов'язки, що передбачені чинним законодавством України.
Для досягнення статутної мети Товариство:
Відкриває рахунки в будь-яких фінансово-кредитних установах та проводить через них всі касові та кредитно-розрахункові операції в національній та в іноземній валюті, по безготівковому розрахунку без обмежень сум платежів. Форми розрахунків визначаються Товариством по узгодженню з усіма контрагентами та з урахуванням вимог чинного законодавства.
Вивчає кон'юнктуру ринку товарів та послуг.
Здійснює види діяльності, передбачені Статутом.
Набуває, отримує в оренду чи на лізингових умовах техніку, будівлі, споруди та інше майно, необхідне для статутної дiяльностi.
Отримує від будь-яких фiнансово-кредитних установ кредити на договірних умовах.
Самостійно встановлює порядок i умови отримання та передачі майна, а також ціни, ставки, тарифи та розцінки на товари, послуги та роботи, що реалізуються, надаються чи виконуються Товариством.
Організовує підготовку та підвищення кваліфікації кадрів по всіх напрямках своєї дiяльностi.
Товариство є самостійним учасником зовнішньоекономічної діяльності у відповідності з чинним законодавством, здійснює ділові контакти з іноземними фірмами, організаціями, установами з питань, що входять до комерційних інтересів Товариства.
Товариство має право здійснювати будь-які, не заборонені чинним законодавством України, зовнішньоекономічні угоди (договори, контракти).
Товариство у встановленому порядку засновує свої філії та представництва за кордоном.
Товариство відряджає за кордон та приймає в Українi національні та закордонні організації, а також спеціалістів для вирішення питань, пов'язаних з діяльністю Товариства.
Товариство здiйснює підготовку та стажування за кордоном спецiалiстiв як для власних потреб, так i для потреб Учасників.
Для забезпечення діяльності Товариства Статутний капітал Товариства може утворюватися з грошових коштів, матеріальних цінностей (будинки, споруди, обладнання тощо), прав користування землею, водою та іншими природними ресурсами, а також будь-якими майновими та немайновими правами (в тому числі на інтелектуальну власність).
Учасник Товариства має право продати або іншим чином відступити свою частку (її частину) одному чи кільком Учасникам цього ж Товариства або третім особам. Учасники Товариства користуються переважним правом придбання частки (її частини) Учасника, який її відступив, пропорційно до розмірів їх часток у Статутному капіталі Товариства або в іншому погодженому між ними розмірі.
Частка Учасника Товариства може бути відчужена до її повної сплати лише у тій частині, в якій її сплачено.
При передачі частки (її частини) третій особі відбувається одночасний перехід до неї всіх прав та обов'язків, що належали Учаснику, який відступив її повністю або частково.
Частка Учасника Товариства після повного внесення ним вкладу може бути придбана самим Товариством. У цьому разі воно зобов'язане передати її іншим Учасникам або третім особам у строк, що не перевищує одного року. Протягом цього періоду розподіл прибутку, а також голосування і визначення кворуму на Загальних зборах Учасників провадяться без урахування частки, придбаної Товариством.
До моменту державної реєстрації Товариства Учасники повинні сплатити не менше ніж п'ятдесят відсотків суми своїх вкладів. Частина статутного капіталу, що залишилася несплаченою, підлягає сплаті протягом першого року діяльності Товариства. Якщо Учасники протягом першого року діяльності Товариства не сплатили повністю суму своїх вкладів, Товариство повинно оголосити про зменшення свого статутного капіталу і зареєструвати відповідні зміни до Статуту у встановленому порядку або прийняти рішення про ліквідацію Товариства.
Якщо після закінчення другого чи кожного наступного фінансового року вартість чистих активів Товариства виявиться меншою від статутного капіталу, Товариство зобов'язане оголосити про зменшення свого статутного капіталу і зареєструвати відповідні зміни до Статуту в установленому порядку, якщо учасники не прийняли рішення про внесення додаткових вкладів. Якщо вартість чистих активів Товариства стає меншою від визначеного законом мінімального розміру статутного капіталу, Товариство підлягає ліквідації.
Зменшення статутного капіталу Товариства допускається після повідомлення в порядку, встановленому законом, усіх його кредиторів. У цьому разі кредитори мають право вимагати дострокового припинення або виконання відповідних зобов'язань Товариства та відшкодування їм збитків.