Смекни!
smekni.com

Виконавчі критерії або критерії оцінки результативності як один із шляхів поліпшення діяльності територіальних органів влади: досвід Канади (стр. 2 из 2)

Часові тенденції. Це ще одна цінна аналітична технологія. Діяльність місцевих органів влади зазвичай рік від року радикально не змінюється. Зміни Проходять поступово, як позитивні, так і негативні. Але в кінцевому результаті невеликі зміни можуть стати тенденцією. Через це місцеві органи влади мають збирати, відслідковувати і вивчати результати своєї діяльності протягом декількох років, для того, щоб не опинитись у неконтрольованій ситуації. Критерії результативності, що були вибрані та затверджені для канадської муніципальної програми оцінки діяльності, підбиралися окремо конкретно по кожному напрямку і з урахуванням часових тенденцій. На основі цього муніципалітети змогли переглянути свою діяльність з року в рік та перебудувати її в потрібному напрямку, у відповідності до реальної ситуації та вимог сьогоднішнього дня.

Все це свідчить про необхідність застосування та використання подібних виконавчих критеріїв оцінки результативності діяльності місцевої влади в Україні. Ця технологія не потребує ні додаткових коштів на реалізацію, ні законодавчих змін, але ж її результати будуть дуже корисними та ефективними. Вони призведуть як до більшої прозорості влади, так і до її продуктивної діяльності у напряму відповідності потребам населення у послугах і громади в цілому.