При цьому в радіусі дії пристрою не тільки гаситься "шкідливе" випромінювання, але в противагу йому створюється "корисне", що приводить внутрішню енергосистему людини в гармонічний стан, "підтягуючи" енергію ослаблених через хвороби органів до потрібного рівня. Таким чином, "Энергодоктор", як по камертоні "набудовує" весь організм на "мажорний", тобто на здоровий лад.
Радіус ефективної дії "Энергодоктора" складає 3 метри.
Рекомендації з використання.Для забезпечення максимальної ефективності "Энергодоктор" рекомендується розташовувати не далі 2м від людини, щоб гарантированно попадати в 3-х метрову зону дії пристрою. А ще краще -постійно тримати "Энергодоктор" при собі, тому що ми практично постійно є під впливом електромагнітних полів, а пристрій уловлює і починає корисно працювати навіть від самих незначних коливань.
Оскільки вкожного організму своя неповторна енергосистема. те вже після 10 днів постійного носіння "Энергодоктор" перетворить зовнішні електромагнітні полючи таким образом. щоб підтримувати індивідуальне энергополе людини. Тому рекомендується використовувати один пристрій для однієї людини. Гарантія виробника - 3 роки з моменту початку використання.
Висновки
1) Останнім часом почався дуже стрімкий розвиток мобільних мереж. Це проявляється не тільки на Заході але і у нас на Україні, де мобільний зв’язок, перейшов в категорію «товарів народного споживання» і тому вчені стали більше замислюватись з приводу можливості загрози здоров’ю зі сторони радіо випромінюючих приладів.
2) Під час кожного телефонного дзвінка з телефону до мобільних мереж надходять радіохвилі. Після довготривалих досліджень, вчені встановили, що вони утворюють електромагнітні поля. З’явилися занепокоєння, що це може негативно впливати на здоров’я людини.
3) Після досліджень вчені зійшлися у поглядах. Вони встановили, що при довготривалому впливі ЕМП можливі дегенеративні процеси центральної нервової системи, рак крові, пухлини мозку, гормональні захворювання. Особливо небезпечні ЕМП для дітей, вагітних, людей з захворюванням центральної нервової, гормональної, серцево-судинної системи. Зокрема ЕМП впливають на нервову, імунну, ендокринну та статеву систем, збільшують ризик виникнення ракових пухлин, можуть змінювати структуру ДНК та впливати на центральну нервову систему, а самі мобільні телефони, через неправильне використання, можуть спричинити головні болі, вивихи кисті рук та пальців.
4) У результаті проведення дослідження біополя людини я зробив висновок, що мобільні телефони шкідливо впливають на весь організм, але найбільш уразливими частинами тіла виявились ті, що більше всього підлягають впливуелектромагнітних випромінювань мобільних телефонів. Найбільшуразливими виявились статева система, шлунково – кишковий тракт та щитовидна залоза.
5) Щоб захистити свій організм та зменшити потік електромагнітних випромінювань, треба використовувати активний захист, що на 80% зменшуе загрозу випромінювання. Ми зараз не відчуваємо загрозу для здоров’я, але в майбутньому без запобіжних заходів можемо не уникнути негативних наслідків, а може навіть і смерті.
Список використаниж джерел
1. Акімов А.О. „Вигляд фізики і технології на початку ХХІ століття". Москва „Шарк" 1999р.
2. Барсуков В.С. „Персональний енергозахист" . Москва „Ашрита-Русь" 2004р.
3. Демш А.К. „Електромагнітне забруднення середовища і здоров'я населення". Москва. 1997р.
4. Денисов С.Г. „Увага! Електромагнітна небезпека і захист людини" Москва. МГУ 2002р.
5. Єгоров Є.М. Електромагнітні поля та життя". „Дельфіс" №4.1999р.
6. Кондратенко В. М. „ Коли патологія випереджає біологію"
7. Малахов Г. „ Електромагнітне випромінювання і ваше здоров'я"
Інтернет:
1. http:///wwwМедНовости./ru 2005/
2. http://www.WebMob./ru 2005/
3. http://www.cnews./ru 2005/
4. http://www.prioritetno./ru 2005/
5. http://forum.siemens-club./ru 2005/
6. http://www.news.webparel./ru 2006/
7. http://www.mobile.infostore./org 2006/
8. http://www.mobilas.kiev.ua/forum.egi.2006/
9. http://www.pole.com.ru
Додаток 1. Список скорочень:
БС - базові станції
ЕМП - електромагнітне поле
АМРS(AdvancedMobilePhoneService) - удосконалена служба мобільних
телефонів.
Dуnа-ТАС - модель сотовий телефон
NТТ (NipponElectricandTelephone) - компанія, що створила першу сотову галузь.
Matsushitaі NEC (NipponElectricCompany) - компанії, що виготовили обладнання
для сотової станції.
NMT (NordicMobileTelephoneSystem) - Північна Мобільна Телефонна Система.
Створена у 1981 р. в Данії, Швеції, Фінляндії і Норвегії.
ТАСS (Тоtаl Ассеss СоmmuniсаtionsSуstеm) - сотова галузь у Великобританії.
ЕТАСS (Еnhanced ТАСS) - нова версія стандартного сотового зв'язку.
С-Nеtz - сотовий зв'язок у Західнш Німеччині
Radiocom 2000 - зв'язок у Франції
RTMI/RTMS - зв'язок в Італії
GSM (GrоuрeSреciаl Моbile) - новий стандарт мобільного зв'язку, що об’єднав 26 країн. З 91 –го року відбувається його глобальне розповсюдження по всьому світу.
Додаток 2. Міри власної безпеки у користуванні мобільними телефонами:
1) Розмову по мобільному телефону необхідно зробити коротку не через тарифний план, а для свого здоров'я;
2) У машині СВЧ випромінювання відбивається від металевого кузова і значно підсилює його вплив. Рекомендується використовувати зовнішні антени;
3) В умовах нестійкого прийому міцності апарату автоматично підвищується до максимальної величини. Рекомендується чи утриматись від довгочасних переговорів чи знайти місце зі стійким прийомом;
4) Якщо у Вас є дача чи власний дім найкращим виходом буде використовування стацюнарної зовнішньої антени кругового направлення (наприклад автомобільної) чи спеціально направленої антени;
5) Немалу небезпеку являє собою також ретранслятори провайдерів. Антена такого ретранслятора випромінюе достатньо сильний сигнал причому у всі сторони. Щоб боротися з цим треба: чи переселятися далі від антени чи жити в панельному домі;
6) Використання комплектів MiniHandsFree зменшує випромінювання на голову і перерозподіляє його на все тіло. Але провід комплекту працює як випромінююча антена;
7) Не псуйте антену телефону. Зміни її геометричних розмірів, згинів, вертіння неминуче погіршує умови прийому і силу передатчика неминуче збільшить. Використовуйте тільки рідні антени;
8) Коли вибираете моделі телефону, то вибирайте апарати з зовнішніми антенами і гарним заявленим у характеристиках відчуттям.
Додаток 3. Правила безпечного користування мобільними телефонами:
1) Не вмикайте радіотелефон в місцях, де його використання заборонено або де він може спричинити небезпеку або перешкоди.
2) Користуйтесь телефоном розважливо.
Користуйтесь телефоном лише у нормальному положенні. Не торкайтеся антени без потреби.
3) Кваліфіковане обслуговування.
Лише кваліфікований персонал має право лагодити телефон або замінювати його складові.
4) Аксесуари та акумулятори.
Користуйтесь лише ухваленими аксесуарами та акумуляторами. Не з'єднуйте несумісні вироби з телефоном.
5) Приєднання до інших приладів.
Для приєднання телефону до будь - якого іншого приладу, прочитайте його посібник користувача, щоб ознайомитись з детальною інформацією з питань безпеки. Не з'єднуйте несумісні вироби з телефоном.
6) Безпека на дорозі - найголовніше.
Не користуйтесь телефонами, які потрібно тримати в руці, під час керування транспортним засобом.
7) Перешкоди.
На роботу всіх бездротових телефонів можуть впливати перешкоди.
8) Вимикайте свій телефон в лікарнях.
Дотримуйтесь всіх правил та нормативних положень. Вимикайте телефон коли знаходитесь поруч із медичним устаткуванням.
9) Вимикайте свій телефон у літаках.
Бездротові прилади можуть спричинити перешкоди у літаку.
10) Вимикайте свій телефон на АЗС.
Не користуйтеся телефоном на АЗС. Не користуйтесь ним, коли знаходитесь біля палива або хімікатів.
11) Вимикайте свій телефон у зоні вибухових робіт.
Не користуйтесь телефоном під час вибухових робіт. Дотримуйтесь всіх обмежень, правил та нормативів.
12) Водонепроникність.
Ваш телефон не є водонепроникним. Тримайте його сухим.
13) Запасні копії.
Завжди робіть резервні копії всіх важливих даних.
14) Дзвінки.
Переконайтесь, що телефон увімкнено і що він працює. Введіть номер телефону разом із кодом міста, потім натисніть кнопку виклику. Щоб завершити дзвінок, натисніть відміну. Щоб відповісти на дзвінок, натисніть кнопку виклику.
15) Екстрені дзвінки.
Введіть екстрений номер телефону, потім натисніть кнопку виклику. Скажіть де Ви знаходитесь. Не завершуйте дзвінок, поки Вам не скажуть це зробити.