1.4. Місцезнаходження товариства: Україна, м. Суми, вул. Харківська 86/2.
1.5.Товариство з моменту державної реєстрації є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в банківських установах, печатку, штамп, товарний знак та інші реквізити.
1.6. Товариство в своїй діяльності керується чинним законодавством, установчими документами, цим статутом а також внутрішніми локальними нормативними актами.
1.7. Товариство має право без обмежень приймати рішення щодо своєї діяльності. Товариство може від свого імені укладати угоди, набувати майнових та особистих немайнових прав, виступаючи в суді, господарському та третейському суді.
1.8. Товариство може створюватися на території України, а також за її межами дочірні підприємства, філії та представництва.
1.9. Товариство може бути учасником спільних підприємств, акціонерних та інших товариств, концернів, консорціумів, асоціацій та інших договірних об’єднань.
1.10. Товариство несе відповідальність за зобов’язаннями всім власним майном. Товариство не відповідає за зобов’язаннями держави, держава не відповідає за зобов’язаннями Товариства.
1.11. Учасник, який систематично не виконує належним чином свої обов'язки, або який перешкоджає своїми діями досягненню мети Товариства, може бути виключений з Товариства на підставі прийнятого рішення загальних зборів Учасників. При цьому Учасник, про якого приймається рішення, не приймає участі у голосуванні. При виключенні Учасника з Товариства йому виплачується вартість власного майна Товариства пропорційно його внеску до Статутного фонду Товариства.
1.12. Склад учасників Товариства може бути розширений при наявності згоди Учасників за рахунок введення інших юридичних чи (та) фізичних осіб.
1.13. Прийом у Товариство та виключення з його членів здійснюється за рішенням загальних зборів при більшості в 60% голосів від загальної кількості часток в Статутному фонді.
1.14. Стосунки Товариства з найманими працівниками (трудовим колективом) регулюються згідно з чинним законодавством про працю.
1.15. Товариство здійснює зовнішньоекономічну діяльність згідно з метою і предметом своєї діяльності та діє в межах, що встановлені законодавством України.
2. МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВАРИСТВА
2.1. Метою діяльності Товариства є отримання прибутку шляхом здійснення господарської та іншої діяльності, а також задоволення на основі отриманого прибутку соціальних та економічних потреб учасників.
Предметом діяльності Товариства є :
2.3. Створення власної мережі магазинів для реалізації товарів власного виробництва та отриманих від українських і іноземних фізичних і юридичних осіб.
2.4. Закупівля, зберігання, продаж пального та ППМ через спеціалізовані пункти та АЗС.
2.4. Організація громадського харчування, барів, кафе, ресторанів, в тому числі з іноземними партнерами.
2.5. Створення мережі сервісного обслуговування транспортних засобів та побутової техніки.
2.6. Виробництво та переробка сільськогосподарської продукції та продуктів харчування.
2.7. Надання виробничих, науково-технічних та комерційних послуг юридичним та фізичним особам на внутрішньому та зовнішньому ринках.
2.8. Надання посередницьких послуг по закупівлі, транспортуванню та реалізації товарів," в тому числі торгово-закупівельної діяльності: товарами народного споживання, продуктами харчування, побутовою теле- радіо- відеоапаратурою, засобами обчислювальної техніки, автомобілями, нафтопродуктами та інше.
2.9. Вантажні та пасажирські перевезення, транспортно-експедиційне обслуговування.
2.10. Надання послуг прокату, лізингу, оренди та зв’язку; відкриття і управління діяльністю митних ліцензійних складів, здійснення операцій по декларуванню та митному оформленні грузів.
2.11. Будівництво, реконструкція будівель та споруд промислового соціального та житлового призначення.
2.12. Утилізація , збір та переробка відходів виробництва та вторинних ресурсів.
2.13. Надання різних побутових послуг юридичним та фізичним особам.
2.14. Надання платних послуг (інформаційних, юридичних, маркетингових, будівельних, інжинірингових, лікування, відпочинку, спорту, освіти, прокату та інші) населенню, підприємствам, організаціям України та інших країн.
2.15. Надання рекламних, консультаційних послуг з питань внутрішньої та зовнішньої інвестиційно-фінансової комерційної діяльності.
2.16. Надання інформаційних, консультаційних-довідних, абонентних послуг з питань комерційної діяльності.
2.17. Створення оздоровчих комплексів: саун, косметологічних та масажних кабінетів.
2.18. Закупівля, обробка та реалізація шкіри та виробів з неї.
2.19. Інші види діяльності не заборонені чинним законодавством.
Види діяльності, які вимагають спеціального дозволу, здійснюються Товариством після одержання відповідних ліцензій.
3. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКІВ ТОВАРИСТВА
3.1. Кожний з учасників Товариства має право:
3.1.1. Брати участь в управлінні справами Товариства в порядку, визначеному цим статутом.
3.1.2. Брати участь в розподілі прибутку та отримувати частину прибутку від діяльності Товариства.
3.1.3. Одержувати інформацію про діяльність Товариства, знайомитися з даними бухгалтерського обліку та звітності.
3.1.4. Вимагати розгляду на зборах учасників, порушеного ним питання, якщо воно було поставлене не пізніше як за 25 днів до початку зборів.
3.1.5. В першочерговому порядку одержувати продукцію (послуги), вироблену Товариством.
3.1.6. Призначати та відкликати своїх представників на збори учасників.
3.1.7. Вийти з Товариства в порядку, установленому цим статутом.
3.2. Будь-який учасник Товариства має право передати свою частку або долю частки третім особам після повного внеску свого вкладу в статутний фонд Товариства.
Передача частки або її частини третім особам можлива тільки після повного внесення вкладу учасником, який її уступає.
Якщо частка або її частина переходить третій особі, то до цієї особи переходять всі права і обов'язки, що належали учаснику, який її уступив.
Якщо частка або її частина переходить до Товариства, останнє протягом 12 місяців передає її третім особам або іншим учасникам. Протягом цього періоду розподіл прибутку, а також голосування i визначення кворуму на зборах здійснюється без урахування частки, придбаної Товариством.
3.3. Учасники Товариства зобов'язані:
3.3.1. Виконувати свої зобов'язання перед Товариством, в тому числі пов'язані з майновою участю, а також вносити вклади у розмірі та порядку, передбаченими установчими документами.
3.3.2. Не розголошувати комерційну таємницю та конфіденційну інформацію про діяльність Товариства.
3.3.3. Виконувати вимоги установчих документів та рішення загальних зборів учасників.
3.3.4. Виконувати взяті на себе зобов'язання
3.3.5. Надавати Товариству інформацію, необхідну для вирішення окремих питань щодо його діяльності.
3.3.6. Сприяти Товариству в здійсненні ним своєї діяльності.
3.4. Учасник може вийти з Товариства, попередивши про це інших учасників не пізніше як за 3 місяці до дня виходу.
3.5. У разі виходу учасника з Товариства йому сплачується вартість частини майна Товариства, пропорційна його частці в статутному фонді.
За вимогою учасника та за згодою зборів учасників Товариства частка учасника, який виходить з Товариства, повертається йому повністю або частково у натуральній формі.
3.6. Учасник, який вийшов з Товариства, має право на належну йому частину прибутку, одержаного Товариством в поточному році до моменту виходу з нього учасника.
3.7. Інші особи, а також правонаступники та спадкоємці учасників, що вийшли з Товариства, можуть вступати в Товариство за згодою зборів учасників.
У разі відмови правонаступника (спадкоємця) від вступу у Товариство або при відмові Товариства від прийняття правонаступника (спадкоємця), йому видається у грошовій або натуральній формі частка в майні, що належала учаснику, який вийшов з Товариства. Вартість цієї частки визначається на день, коли учасник вибув (вийшов) з Товариства.
3.8. Якщо учасник Товариства систематично не виконує своїх обов'язків щодо Товариства або перешкоджає своїми діями досягненню цілей Товариства, він може бути виключений з Товариства за одностайною згодою всіх учасників. При цьому учасник, що виключається з Товариства, участі у голосуванні не бере.
3.9. Учасник Товариства може звернутися до суду, арбітражного суду з заявою про визнання недійсним рішення зборів, прийнятого з порушенням чинного законодавства.
4. СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ
4.1. Товариством створюються статутний фонд розміром 38 000 (тридцять вісім тисяч) гривень.
4.2. Статутний капітал розподіляється серед учасників товариства таким чином:
1. Громадянин України Кононенко Ігор Васильович – 20 000(двадцять тисяч) гривень, що становить 53% статутного капіталу.
2. Громадянин України Прокопко Василь Вікторович – 18 000(вісімнадцять тисяч) гривень, що становить 47% статутного капіталу.
4.3. До моменту реєстрації кожен з учасників внесе 50% свого вкладу. Кожен з учасників зобов’язаний повністю внести свій вклад не пізніше року з момент у реєстрації Товариства.
4.4. Розмір статутного фонду Товариства може бути змінено з дотриманням вимог чинного законодавства України, або цього статуту.
5. МАЙНО, ФОНДИ, ПРИБУТОК
5.1.Майно Товариства становить основні фонди та оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі товариства.
5.2. Майно Товариства утворюється за рахунок:
- внесків Учасників;
- доходів від реалізації послуг відповідно до предмету діяльності;
- доходів від аукціонів;
- безплатних або благодійних внесків, пожертвувань українських та іноземних підприємств, організацій, громадян.
5.3. Джерелом формування майна Товариства є: