Смекни!
smekni.com

Представництво. Види довіреностей (стр. 4 из 4)

Додаток №8
ч.2. Стаття 68. ЦК України

Довіреність, за якою повноваження передаються іншій особі, повинна бути нотаріально посвідчена.

Додаток №9
Стаття 66. ЦК України

Довіреності державних, кооперативних та інших громадських організацій Довіреність від імені державної організації видається за підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації. Довіреність від імені кооперативної або іншої громадської організації видається за підписом осіб, уповноважених на це її статутом, з прикладенням печатки цієї організації. Довіреність від імені державної, кооперативної або іншої громадської організації на одержання чи видачу грошей та інших майнових цінностей повинна бути підписана також головним (старшим) бухгалтером цієї організації. Порядок видачі і форма довіреностей на вчинення операцій у банку і довіреностей на укладення угод у галузі зовнішньої торгівлі визначаються спеціальними правилами.

Додаток №10
Стаття 69. ЦК України

Чинність довіреності припиняється внаслідок : 1) закінчення строку довіреності; 2) скасування довіреності особою, яка її видала; 3) відмови особи, якій видана довіреність; 4) припинення юридичної особи, від імені якої видана довіреність; 5) припинення юридичної особи, на ім'я якої видана довіреність; 6) смерті громадянина, який видав довіреність, визнання громадянина недієздатним, обмежено дієздатним або безвісно відсутнім; 7) смерті громадянина, якому видано довіреність, визнання громадянина недієздатним, обмежено дієздатним або безвісно відсутнім. Особа, яка видала довіреність, може в усякий час скасувати довіреність або передоручення, а особа, якій довіреність видана, - відмовитися від неї. Угода про відмову від цього права недійсна. З припиненням довіреності втрачає силу передоручення.

Додаток №11
Стаття 70. ЦК України

Особа, яка видала довіреність, зобов'язана сповістити про її скасування (пункт другий статті 69 цього Кодексу) особу, якій довіреність видана, а також відомих їй третіх осіб, для представництва перед якими видана довіреність. Такий же обов'язок покладається на правонаступників особи, що видала довіреність, а у відповідних випадках — на опікуна або піклувальника. Права і обов'язки, що виникли внаслідок дій особи, якій видана довіреність до того, як ця особа дізналася або повинна була дізнатися про її припинення, зберігають силу для того, хто видав довіреність, і його правонаступників щодо третіх осіб. Це правило не застосовується, якщо третя особа знала або повинна була знати, що дія довіреності припинилась. При припиненні довіреності особа, якій вона видана, або її правонаступники повинні негайно повернути довіреність.


[1]ЦК України. Ст. 62. Додаток 1

[2]ч. 1 ст. 26. ч. 2 ст. 64 ЦК України; ст. 20 Закону України "Про об'єднання громадян". Додаток 2.

[3]Додаток 1.

[4]Додаток 1.

[5]ст. 63 ЦК України

[6]Додаток 1.

[7]ст. 386 ЦК України. Додаток 4.

[8]ст.14 ЦК України. Додаток 5.

[9]ст.16 ЦК України Додаток 5.

[10] ст.64. ЦК України. Додаток 6.

[11]Додаток 6

[12]Додаток 7

[13]ч. 2 ст. 68 ЦК України. Додаток 8.

[14]Додаток 7

[15]ч. 3 ст. 65 ЦК України. Додаток 7

[16]ст. 66 ЦК України. Додаток 9.

[17]ст. 69 ЦК Ук­раїни. Додаток 10.

[18]ст. 70 ЦК України. Додаток 11