секретні особові документи працівників інституту;
секретні документи на різних носіях інформації підприємств, установ, організацій, які ліквідовано;
друковані видання, що доповнюють архівні документи й необхідні для науково-методичної та інформаційно-довідкової роботи секретного архівного відділу;
довідковий та обліковий апарат до архівних документів.
13 Секретні документи на кожному з видів носіїв інформації мають зберігатися в секретному архівному відділі окремо.
14 Секретні документи на паперовій основі передаються з РСВ інституту до секретного архівного відділу через два роки після завершення роботи з ними в упорядкованому стані за формами описів справ, установленими Держкомсекретів і Держкомархівів України.
Секретні науково-технічні, кіно- , фото- , фоно- , відео- й машиноорієнтовані документи передаються до секретного архівного відділу в порядку, встановленому чинними державними стандартами України, інструкціями Держкомсекретів і Держкомархівів України.
15 Граничні терміни тимчасового зберігання секретних документів різних видів у секретному архівному підрозділі інституту визначено Типовим положенням про архівний підрозділ державного органу місцевого самоврядування, державного підприємства, установи, організації, затвердженим наказом Головархівів України.
Начальник секретного
архівного відділу (підпис) В.К.Писаний.
5. Зразок вказівки, оформленої на чистому аркуші паперу.
Міністерство економіки України ЗАТВЕРДЖЕНО
Головне управління Постановою № 15
ціновоїполітики від 27. 12 96
В К А З І В К А
про порядок формування регульованих
цін та тарифів для розрахунків з підприємствами
1. Ця вказівка поширюється на продукцію виробничо-технічного призначення, яка реалізуєтся організаціям і населенню.
2. Формування регульованих цін і тарифів для розрахунків з підприємствами здійснюються:
2.1. Підприємствами, які виробляють продукцію виробничо-технічного призначення, - виходячи з чинних у 1996 р. оптових цін і встановлених до них граничних коефіцієнтів.
2.2. Підприємствами, які виробляють нафтопродукти, - виходячи із собівартості продукції.
2.3. Посередницькими організаціями - виходячи з ціни придбання продукції, межі рівня рентабельності до власних витрат.
Начальник відділу ціноутворення
на продукцію виробничо-технічного
призначення, послуги транспорту
та зв’язку (підпис) Т.Л.Дідух
6. Зразок розпорядження, оформленого на чистому аркуші паперу.
ВАТ МК «АЗОВСТАЛЬ»
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
18. 06. 2006 № 289
м. Маріуполь
про надання шефської допомоги
установам освіти Ордженікідзевського
району міста Маріуполь
Для поліпшення виховної роботи та матеріальної бази в установах освіти району
ПРОПОНУЮ:
1. Закріпити цеха комбінату за установами освіти згідно з додатком 1.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника директора по соціальним питанням О.Н.Микитова та завідуючого відділом молоді Р.І.Рогозіна.
Генеральний директор (підпис) Д.А.Лившиц
7. Зразок договора по спільну діяльність, оформленого на чистому аркуші паперу.
Д О Г О В І Р
«24» лютого 2000 р. Київ № 12/21
Про спільну діяльність
Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «Гравiтон» (зареєстровано Виконавчим комiтетом Печерської районної Ради народних депутатiв м. Києва 29 сiчня 1995 року, свiдоцтво № 59672451 «Про державну реєстрацiю суб’єкта пiдприємницької дiялъностi», iдентифiкацiйний код за ЄДРПОУ 74992614), що далi називатиметься «Фiрма», в особi директора Барні Крiстофера Вiльяма, який дiє на пiдставi Статуту товариства, з однієї сторони, та акцiонерне товариство «Троянда» (зареєстровано Виконавчим комiтетом Старокиївської районної Ради народних депутатiв м. Києва 14 лютого 1995 року, свiдоцтво 44553368 «Про державну реєстрацiю суб’єкта пiдприємницької дiяльностi», iдентифiкацiйний код за ЄДРПОУ 88775431), що далi називатиметься «Товариство», в особi директора Петренка Василя Олексакдровича, яккй дiє на пiдставi Статуту акцiонерного товариства, з iншої сторони, керуючися ст. 000-000 Цивiльного кодексу України та iншими законодавчими актами, що регулюють спiльну дiяльнiсть, уклали цей договiр про таке:
1 Предмет договору
1.1 Спiльна господарська дiяльнiсть Фiрми й Товариства з органiзацiї виробництва та реалiзацiї споживачам високоякiсних продуктiв харчування, ефективна ехсплуатацiя площ Товариства, на яких зазначена дiяльність здiйснюватиметься об’єднанням матерiальних, фiнансових та iнтелектуальних ресурсiв сторiн з урахуванням їхніх економiчних iнтересiв.
1.2 Участь у насиченні споживчого ринку України високоякiсними продовольчими та непродовольчими товарами й послугами, створення й закрiплення iміджу Фiрми й Товариства та одержання прибутку як результату спiльної дiяльностi сторiн.
2 Зобов’язання сторiн
2.1 Фiрма зобов’язується:
2.1.1 За рахунок своїх коштiв зробити комплексний ремонт примiщень Товариства, що використовуються для спiльної господарської дiяльностi й потребують ремонту.
2.1.2 За рахунок своїх коштiв здiйсняти оздоблювальнi роботи в примiщеннi, що використовуватиметься для реалiзацї виробленої продукцiї. (далi називатиметься «кафе»).
2.1.3 Своїми силами й на свої кошти придбати нове технологiчне обладнання, необхiдне для рентабельного виробництва високоякiсних продуктiв харчування та обслуговування споживачив; доставити й установити його на площах, наданих для цього Товариством.
2.1.4 Пiд час установлення та ехсплуатацiї обладнання кафе дотримуватися вiдповiдних стандартiв i технiчних умов.
2.1.5 Пiд час установлення нового обладнання i в процесi його експлуатацiї, а такок у ходi iншої дiяльностi дотримуватися санiтарно-гiгiєнiчних, технiчних, протипожежних та iнших норм.
2 .1.6 Здiйсяювати ремонт, профiлактичне та сервiсне обслуговування виробничого обладнання кафе.
2.1.7 Взяти на себе керiвництво дiяльнiстю кафе та укомплектувати робочi мiсця. Працiвникiв найняти за контрактом.
2.1.8 Силами своїх фахiвцiв забезпечити виробництво високоякiсних продуктiв харчування.
2.1.9 Безперебiйно постачати кафе всiма необхiдними продуктами, матерiалами, упаковкою й супутніми товарами.
2.1.10 Здiйснювати вiдповiдну рекламну дiяльнiсть.
2.1.11 Здiйснювати маркетииг продукцiї, товарiв i послуг кафе.
3 Особливi умови
3.1 Прибуток, одержаний у резулътатi спiльної дiяльностi сторiн, за цим договором розподiляється мiж ними в такому спiввiдношеннi:
Фiрма — 70 % (сiмдесят процентiв) прибутку;
Товариство — 30 % (тридцять процентiв) прибутку.
Весь одержаний сторонами прибуток, що зазначений у цьому пунктi, направляється на погашення витрат сторiн, пов’язаних з органiзацiєю дiяльностi кафе (на ремонт, оформлення та обладнання).
3.2 В разi повного погашення витрат сторiн (див. п. 3.1 договору) складається акт про це, який пiдписується сторонами й додається до цього договору.
3.3 Пiсля пiдписання акта (див. п 3.2 договору) п.3.1 договору втрачає силу, й прибуток за цим договором розподiляється нiж його сторонами порiвну:
Фiрма — 50 % (п’ятдесят процентiв) прибутку;
Товариство — 50 % (п’ятдесят процентiв) прибутку.
3.4 Порядок розрахункiв за цим договором: Товариство переказує на розрахунковий рахунок Фiрми частину (до погашення витрат — 70 %, а пiсля погашення — 50 %) чистого прибутку, одержаного в результатi спiльної дiяльностi.
3.5 Зазначенi в п.3.4 цього договору розрахунки проводяться до 01 числа наступного мiсяця.
3. 6 Загальнi витрати й збитки покриваються за рахунок спiльних коштiв та майна сторiн.
4 Вiдповiдальнiсть сторiн
4.1 Сторони несуть вiдповiдальнiсть одна перед одною в межах узятих на себе зобов’язань за цим договором.
4.2 Сторони не несуть вiдповiдальностi за виникнення обставин, що не залежать вiд волi сторiн (форс-мажор).
У разi виникнення обставин форс-мажору в однiєї зi сторiн вона зобов’язується впродовж 2 (двох) дiб письмово сповiстити про це iншу сторону. В противному разi обставини форс-мажору вважаються вигаданими й положення першої частини цього пункту на них не поширюється.
4.3 В разi одностороннього дострокового розiрвання цього договору винна сторона зобов’язується вiдшкодувати iншiй сторонi збитки у зв’язку з цим.
4.4 Всi суперечки мiж сторонами, якi неможливо врегулювати через переговори або взаємнi консультацiї, розв’язуються в порядку, встановленому Арбiтражно-процесуальним кодексом країни.
5 Iншi умови
5.1 Грошовi й майновi внески сторiн, а також майно, створене або надбане в результатi спiльної дiяльностi сторiн, вважаються їхньою спiльною власнiстю.
Сторона за цим договором не має права розпоряджатися своєю часткою спiльного майна без згоди на те iншої сторони.
5.2 Цей договiр може бути змiнено чи розiрвано будь-якою зi сторiн iз письмових оповiщенням iншої сторони за З (три) мiсяцi з викладенням причини та за умови згоди iншої сторони.
5.3 В разi розiрвання цього договору свої первiснi внески сторони одержують натурою. Майно, створене чи надбане сторонами спiльно, розподiляється мiж ними порiвну, натурою, а якщо це неможливо, то залишається в однiєї зi сторiн, яка повинна сплатити вiдповiдну компенсацiю iншiй сторонi. Сторони мають право за згодою реалiзувати спiльне майно третiм особам i розподiлити кошти вiд реалiзацiї пропорцiйно своїм внескам.
5.4 В разi реорганiзацiї чи зміни пiдпорядкування однiєї зi сторiн цей договiр залишається в силi.
5.5 Жодна зi сторiн не може передавати свої права чи обов’язання за цим договором третiм особам без письмової згоди на те iншої сторони.
5.6 Усi змiни та доповнення до цього договору погоджуються сторонами й додаються до цього договору.
5.7 Цей договiр набуває юридичної сили з моменту пiдписання його сторонами й дiє протягом 5 (п’яти) рокiв.