Смекни!
smekni.com

Кухня німецькомовних країн (стр. 3 из 4)

Картопля - 250 г, оцет - 20 г, цукор - 5 г, лук ріпчастий - 10 г, гірчиця - 2 г, розсіл огірковий - 10 г, майонез - 30 г, лук зелений - 5 г, спеції.

Салат з оселедцем і майонезом

Вимоченого оселедця очистити, зняти філе з кісток і нарізувати на дрібні кубики. Яблука і огірки очистити від шкірки, нарізувати кубиками, змішати з шматочками оселедця. Потім додати дрібно нарізану селеру і цибулю, заправити майонезом і прикрасити зеленню.

Оселедець - 50 г, яблука - 50 г, огірки - 25 г, селера - 5 г, зелень петрушки - 3 г, лук зелений - 12 г, сіль -2 г, кріп - 3 г, естрагон - 2 г, майонез.

Рольмопс (оселедець під маринадом)

Оселедця обробити і обробити на філе. Морква для маринаду нарізувати скибочками або зірочками, лук нашаткувати, покласти в кип’яток, додати лавровий лист, перець, гвоздику, цукор і варити 15 хвилин. Потім додати оцет і ще проварити. Філе оселедця злегка відбити. Змастивши рослинним маслом і поклавши на філе зварені в маринаді лук і морква, скрутити трубочкою. Для того, щоб трубочка філе не розпалася, зробити в ній невеликий надріз і вкласти в неї ножем вузький кінець філе.

Приготовані рольмопси скласти в скляний або фаянсовий посуд залити маринадом і добре закрити. Через добу готовий рольмопс подавати на стіл в салатниці, заливши до половини маринадом. Блюдо прикрасити кружечками овочів, вийнятими з маринаду.

Оселедець - 100 г, лук - 15 г, морква - 10 г, масло рослинне - 5 г, оцет 3%-ный - 20 г, цукор - 3 г, лавровий лист - 0,02 г, перець запашний - 0,05 г, цвяха - 0,05 г, кориця - 0,02 г, вода -20 р.

Салат оселедцевий

Картоплю відварюють «в мундирі», очищають і нарізують дрібними скибочками. Так само шинкують філе оселедці, очищені від насіння і шкірки огірки, обшпарена ріпчаста цибуля і очищені яблука. Всі змішують, заправляють оливковим маслом, оцтом, цукром, злитиму, перцем і укладають в салатник. Прикрашають оселедцем, яблуками, кільцями лука, листям свіжого салату, крутими рубаними яйцями.

Оселедець (філе) - 100 г, картопля - 80 г, огірки солоні - 60 г, лук ріпчастий - 25 г, яблука -70 г, масло оливкове - 30 г, оцет - 5 г, цукор - 5 г, зелень - 5 г, яйце - 1/4 шт., перець мелений чорний, сіль.

Бульйон по-німецьки

Бульйон довести до кипіння, покласти в нього нашатковану капусту і варити до напівготовності. Потім додати сосиски, нарізані кружечками, тертий хрін і варити до готовності.

Кости м’ясні - 150 г, сосиски - 40 г, хрін - 15 г, капуста червонокачанна - 180 г, сіль -3 г.

Бульйон з омлетом

Готовий омлет вийняти з форми і сковороди, перекинути на стіл, нарізувати соломкою (кубиками, півмісяцями або ромбами). Приготувати прозорий концентрований бульйон. Омлет подавати на стіл в тарілках, заливши бульйоном.

Кости м’ясні - 150 г, м’ясо для відтяжки - 60 г, масло вершкове - 1 г, яйце - 1 шт., молоко - 25 г, зелень - 3 г сіль - З р.

Суп-пюре гороховий з грінками

Варений горох разом з відваром протирають крізь сито. З муки, що пасерує, і бульйону готують білий соус, сполучають його з протертим горохом, кип’ятять і проціджують. Потім суп заправляють такими, що пасерують дрібно шинкованими коріннями з додаванням свинячих шкварок. Суп повинен бути густим. Подають його в бульйонних чашках з свининою. Грінки, нарізні кубиками і підсмажені на вершковому маслі, подають окремо.

Горох - 60 г, мука - 10 г, бульйон м’ясний - 75 г, морква - 15 г, петрушка (корінь) - 5 г, лук ріпчастий - 5 г, свинина - 50 г, сало-шпиг - 10 г, хліб - 25 г, масло вершкове - 5 г, сіль.

Суп з пивом

Яйце збивають з цукром, змішують його з пивом і вливають в гаряче кип’ячене молоко. Отриману суміш підігрівають, не доводячи до кипіння, і заливають нею пшеничний хліб, нарізаний кубиками.

Молоко - 125 г, яйце - 1/2 шт., цукор - 15 г, пиво - 60 г, хліб - 100 р.

Суп картопляний з сосисками

Коріння нарізує кубиками і пасерує на вершковому маслі. Потім додають нарізану картоплю, злегка підсмажують і заливають бульйоном. Вводять перець і лавровий лист. При подачі кладуть нарізані і проварені сосиски, м’ясо або сардельки. Посипають зеленню петрушки.

Морква - 20 г, селера (корінь) -20 г, лук ріпчастий - 20 г, масло вершкове - 10 г, картопля - 135 г, бульйон м’ясний - 300 г, сосиски - 50 г, м’ясо або сардельки - 50 г, зелень - 5 г, лист, лавровий перець горошком, сіль.

Суп-пюре з цвітної капусти

Цвітну капусту очистити, промити і розібрати на дрібні качанчики, потім залити готовим білим соусом і варити до готовності. Коли капуста буде м’яка, протерти її через сито разом з соусом, в якому вона варилася. Потім додати бульйон з кісток, довести до кипіння і заправити вершковим маслом.

Кости м’ясні - 150 г, капуста кольорова - 150 г, мука - 10 г, масло вершкове - 20 г, молоко - 75 г, яйця - 1/8 шт., сіль - 4 р.

Біфштекс по-гамбургськи

Порційні шматки вирізки злегка відбивають, солять і смажать майже до готовності. Яйця збивають з сіллю і зеленню і заливають ними біфштекс. Подають в сковороді.

Яловичина - 160 г, масло вершкове - 20 г, яйця - 2 шт., зелень - 2 г, сіль.

Розети з свинини

Ниркову частину корейки нарізувати на порції і відбити сапою. Потім посолити їх, посипати чорним перцем, запаніровать в муці, змочити в збитому яйці, запаніровать в сухарях і смажити на сковороді до утворення рум’яної скориночки. Розети довести до готовності в жарильній шафі. Подавати на стіл з томатним соусом і будь-яким гарніром.

Свинина - 135 г, сало топлене свиняче - 10 г, мука - 4 г, яйця - 1/7 шт., сухарі - 15 г, перець чорний - 0,02 г, гарнір - 150 г, соус - 75 г, сіль - З р.

Ковбасні галушки

Сухі булочки замочують у воді і розминають. Мисливські сосиски рубають дрібними кубиками. Шпинат, лук, петрушку дрібно рубають. Всі продукти змішують з мукою, манною крупою і яйцем, солять, перчать і з отриманої маси формують галушки величиною з яйце. Відварюють їх в злегка підсоленій воді і, як тільки вони спливуть, виймають шумівкою. Шпиг розтоплюють на сковороді, вливають небагато воду, в якій варилися галушки, і злегка припускають дрібно рубаний лук. В кінці додають рубану петрушку і змішують всі з галушками. Галушки запікають, готове блюдо заливають яйцями. Окремо подають зелений салат.

Сосиски мисливські - 100 г, булочки сухі - 50 г, шпинат - 60 г, лук ріпчастий - 50 г, петрушка (зелень) - 5 г, мука - 5 г, крупа манна - 10 г, яйце - 1 шт., шпиг - 20 г, перець мелений чорний, сіль.

М’ясо по - мюнхенські

М’ясо заливають невеликою кількістю киплячої підсоленої води, варять, а незадовго до готовності додають пучок зелени і смажену цибулину, що розрізає навпіл. Потім м’ясо виймають, кладуть в тарілку, заливають бульйоном і приправляють тертим хріном і маринованими огірками.

Яловичина - 180 г, лук ріпчастий - 50 г, хрін - 5 г, огірки мариновані - 20 г, зелень, сіль.

Тюрінгська печеня в горщику

М’ясо відварюють до напівготовності в невеликій кількості води з лавровим листом і запашним перцем. Нирку виймають і видаляють сечоводи. Варять разом з м’ясом до готовності, після чого охолоджують і нарізують. Бульйон проварюють з медом, маслом, злитиму і перцем, вводять м’ясо і дають блюду наполягати. Подають в горщику.

Свинина нежирна - 125 г, нирка яловича - 70 г, мед - 5 г, масло вершкове - 5 г, лист лавровий, перець запашний горошком, перець мелений чорний, сіль.

Гусак смажений по-берлінські

Тушку гусака патрають, промивають, злегка солять всередині, натирають сухим подрібненим майораном і начиняють неочищеними яблуками без серцевини. Тушку зашивають і смажать з яблуками, що залишилися. Червонокачанну капусту гасять. Гусака обробляють, укладають на блюдо і гарнірують яблуками і відвареними картоплинами правильної округлої форми. Капусту і соус подають окремо.

Соус готують так: жир, що залишився після жарення гусака, розводять бульйоном, кип’ятять, додають кукурудзяне борошно, перемішують і проціджують.

Гусак - 3000 г, майоран - 5 г, яблука - 600 г, капуста червонокачанна - 2000 г, картопля - 1000 г, сіль.

Для coуcу: бульйон - 200 г, мука кукурудзяна - 30 р.

Шніцель з курки

Куряче філе очистити від плівок і сухожиль, розрізати уподовж, відбити, посолити і посипати перцем. Потім обкатати в борошні, змочити в яйці і обкатати в хлібних крихтах. Смажити філе на вершковому маслі.

Подавати готовий шніцель на блюді, прикрасивши його протертими крутими яйцями. На середину покласти кружечок лимона, на який укласти філе анчоуса, згорнуте у вигляді равлика, а на нього по одному каперсу. На гарнір подати картопляне пюре і салат.

Кури - 175 г, масло вершкове - 15 г, перець мелений чорний - 0,02 г, борошно - 4 г, яйця - 1/7 шт., хліб білий - 15, лимон - 1/10 шт., анчоуси - 10 г, каперси - 3 г, гарнір - 150 г, сіль - 3 г, салат-латук - 30 р.

Картопля жарений з шинкою і яйцями

Зварену картоплю очистити, охолодити і обсмажити. Відварити шинку, нарізувати дрібними кубиками, додати дрібно нарізану цибулю, сіль, сирі яйця і розмішати. Отриману суміш обсмажити з одного боку до утворення золотистої скориночки, скласти удвічі і посипати дрібно нарізаною зеленню петрушки і меленим перцем.

Подавати на стіл з червоним соусом до смаженої картоплі. Додатково можна подати салат.

Картопля - 150 г, яйця - 2 шт., шинка - 75 г, соус червоний - 50 г, перець - 0,02 г, жир - 15 г, лук - 10 г, зелень петрушки - 4 г, сіль – 3 г.

Капуста кольорова запечена

Оброблену цвітну капусту занурити в підсолену киплячу воду, відварити і відкинути на сито. Коли відвар стече, розібрати на дрібні качанчики, заправити густим молочним соусом з жовтками і мускатним горіхом і сформувати порції, спресувавши за допомогою круглої чашки. Потім укласти на змащений лист, залити густим молочним соусом, зверху покрити білим паніруванням, змішаним з розтопленим маслом і запекти в жарильній шафі.

Капуста кольорова - 235 г, масло вершкове – 5 г, соус молочний - 75 г, яйця (жовтки) - 1/8 шт., хліб білий - 15г, горіхи мускатні - 0,2 р.

Шарлот

Сливки збивають з цукровою пудрою, сполучають з розтертими з цукром, жовтками, додають розбещений в сиропі желатин, форми обкладають готовим бісквітом і наповнюють шарами із збитих сливок, фруктів, бісквіта і т.д. Витримують в холодильнику 6-8 годин. Після охолодження оформлюють збитими вершками і поливають вином.