Смекни!
smekni.com

НЛО — машина часу (стр. 2 из 5)

1.2 НЛО в мистецтві

Найстародавнішими свідоцтвами можливих контактів між людством і представниками невідомих цивілізацій можна вважати наскальні малюнки зроблені руками доісторичних художників на стінах печер і гротів по всьому світу. Ймовірно, найстародавніші серед відомих в даний час зображень такого типу були знайдені в печерах Іспанії, Франції і Китаю. На стінах печери, розташованої біля Альтаїра (Іспанія, провінція Сантандер), доісторичним художником були зображені стада бізонів, а на стелі (ймовірно, ототожнюваному з небом) - ряди дископодібних предметів, схожих на сучасні НЛО (Додаток Б, а, б). Вік цих зображень оцінюється в 10-15 тис. років. На зображенні, що знаходиться в печері Валь (Камоника, Італія) зображено дві фігури в "скафандрах" з дивними предметами в руках (Додаток Б, в). Широко відомі настінні розписи Тассилі (Сахара, Африка) створені близько 6-10 тис. років тому. В цій печері стіни розмальовані тисячами зображень тварин і людей, серед яких зустрічаються фігури в костюмах, що нагадують скафандр. Особливо виділяється зображення невідомої істоти в костюмі, подібному водолазному скафандру (Додаток Б, г). Це зображення має висоту 6 м., в правому верхньому кутку видно дивний дископодібний предмет. Величезна кількість настінних зображень такого ж типу, датовані V тис. до н. э., було знайдено в печерах Австралії (Додаток Б, д, е).

Об'єкти, що нагадують НЛО, в сучасному уявленні, зустрічаються і в мистецтві середньовіччя. Яскравий приклад - гобелен, що зберігається в Базіліці в Beaune (Бургундія, Франція) (Додаток В, а). Він був витканий в 1330 р., так що підозрювати сучасних уфологів в тому, що вони підкинули ідею про капелюхоподібне НЛО в небі, немає ніяких підстав. Тим паче, що подібний об'єкт видно і на іншому гобелені 14-го століття, Magnificent, що зберігається в тій же Базиліці (Додаток В, б). 14 століттям датовано і інше дивне зображення, вірніше два об'єкти, які ми знаходимо на фресці Crucifixion, що знаходиться над вівтарем монастиря Visoki Descani в Косово, Югославія. (Фреска створена близько 1350 р.) (Додаток Г, а). Дуже схожий об'єкт видно і на картині Paolo Uccello (1396-1475) La Tebaide (Додаток Г,б). На збільшеному фрагменті видно червоний НЛО у формі тарілки поблизу Ісуса. Картина виставлена в академії Флоренції.

Дископодібний об'єкт, що випускає промінь світла вниз на корону на голові Марії видно на картині художника Carlo Crivelli "Announciation". Вона створена в 1486 р. і виставлена в Національній Галереї в Лондоні.

Ціла флотилія НЛО зображена на картині художника Masolino Da Panicale (1383-1440) - Miracle Show (Додаток Д).

Не менше приголомшує зображення НЛО на картині художника 15-го століття Domenico Ghirlandino, виставленій в Palazzo Vecchio, Флоренція. Справа над плечем Мері видно дископодібний об'єкт (Додаток Ж).

Ці яскраві приклади показують, що люди спостерігали НЛО впродовж багатьох століть, прибульців вважали богами, посланниками з небес, їм поклонялися, приносили жертви, ніхто не міг пояснити, хто ці загадкові істоти.

1.3 Що ж таке НЛО

НЕПІЗНАНІ ЛІТАЮЧІ ОБ'ЄКТИ (НЛО) (від англ. Unknown Flying Objects - UFO, за кордоном називаються також Flying sancers - літаючі тарілки), - об'єкти, про яких відомо, що вони не є відомими сучасній науці явищами або земним транспортним засобом, агрегатом або зовнішнім проявом їх роботи. Якщо підсумувати наявні відомості про ці об'єкти, можна сказати, що НЛО - є "щось", здатне мати найрізноманітнішу техногенну або польову, плазмоїдну природу і походження. НЛО характеризується дивною і малозрозумілою поки розумністю поведінки, нез'ясованими характеристиками, серед яких миттєві появи і зникнення (матерілізація і дематерізація), миттєві переміщення в просторі (телепортація), переміщення в часі (хронопортація і темпоронавтіка), режимами руху в просторі від зависання до швидкостей більш ніж в десятки тисяч кілометрів на годину, аномальними впливами на людину, живі і неживі об'єкти, трансформацією форми, розмірів і кольору, здатністю практично безперешкодного і можливо безмежного переміщення в космічному і навколоземному просторі, під водою і можливо під землею.

1.4 Модель НЛО

Вночі - в одних випадках це згустки світла, що тяжіють до правильної геометричної форми (сфера, чечевиця, циліндр і т. п.), в інших випадках - це самотні крапки або групи крапок, що маневрують сумісно як би на єдиній жорсткій підставі, що світяться.

Вдень - це ті ж самі вогні, але розрізняти їх на світлому фоні важче через гірший контраст. Тому відсоток наглядів в світлий час доба менше. Але в окремих випадках вдень можна побачити НЛО у вигляді щільного тіла, що іноді навіть створює враження металевої конструкції. Але не поспішаєте з висновками, тому що за НЛО можна прийняти які-небудь природні або технічні явища і об'єкти. Мотивом спутати НЛО з чим-небудь, більш ніж достатньо, але все-таки… Все-таки НЛО, не дивлячись на їх, мають свою несхожість або, як тепер говорять, свою модель поведінки. Давайте з нею познайомимося.

1.5 Час появи НЛО

Найчастіше їх бачать увечері після роботи - це протягом доби. А по сезонах гущавина терезів схиляється до літнього періоду, тобто тоді, коли спостерігачі не сплять і менше сидять удома.

А що було б, якби люди вночі пильнували? Вони бачили б непізнаних об'єктів раз в 10 більше. Підраховано, що поява НЛО по місцевому часу розподіляється нерівномірно, а пік цієї активності доводиться на 3-4 години ночі.

Цікаві дослідження Жака Валле, відомого американського уфолога. За його даними, за останні 20 років в США зафіксовано близько 4000 достовірних випадків приземлення НЛО. Якби свідки не приховували, а розказували про кожну посадку «літаючої тарілки» (за даними соціологів - розказує один з десяти), то приведену цифру потрібно збільшити в 10 разів, тобто випадків було б 40000. А з урахуванням того, що населення вночі не спостерігає, а спить, цей результат треба ще раз помножити на 10. Одержимо 400000. Але і це не все. Всі дані поступають від населення, тобто з обжитих районів. Проте є доводи, що НЛО більше тяжіють до малонаселених і пустинних районів. Так, льотчики полярної авіації розказують про багатократні зустрічі з НЛО, тоді як серед пілотів центральних районів свідків куди як менше. Мимоволі доводиться результат ще раз збільшити і одержати 4000000. Чотири мільйони посадок НЛО в США за 20 років? Чи не забагато і чи не трудомістко для тих, хто, на деякі думки, прилітає з Космосу досліджувати Землю? А може, вони не прилітають, а живуть тут? Тоді питання коли вони з'являються, можна відповісти однозначно: вони присутні завжди і спостерігають тоді, коли ми їх бачимо, тобто тоді, коли вони себе показують.

1.6 Місце появи НЛО

Вони з'являються, мабуть, скрізь. Але найчастіше в малонаселених районах. Спостереження говорять, що НЛО іноді «туляться» до певних ділянок Землі, до геопатогенних зон. Геопатогенними називаються ділянки території, що викликають у живої істоти ненормальний стан. В цих місцях є відхилення від норми геофізичних і геохімічних характеристик - магнетизму, гравітації і інших, пов'язаних з процесами в твердій, рідкій і газоподібній оболонках земної кулі. Шансів побачити незвичайне, наприклад, примарні кулі, що світяться, крапки або несподівано знайти їх на фотоплівці, в подібних зонах чомусь більше. Можливо, концентрація там неусвідомлених або непізнаних явищ пов'язана з особливостями енергоінформаційного обміну, а може бути, вони, ці явища і навіть НЛО, живуть там?

НЛО спостерігають на землі, в її атмосфері, стратосфері, космосі і гідросфері (під водою).

1.7 Факти, що підтверджують існування НЛО

У даний час, у зв'язку з розвитком інформаційних технологій і технічних засобів досліджень, а також розвитком авіації і космонавтики, відповідно зросло і число спостережень НЛО. Різкий сплеск частоти таких спостережень відбувся в період Другої Світової війни і період, що послідував за ним, т.з. "холодної війни". Під час "гарячого" або "холодного" військового протистояння, воюючі сторони схильні зараховувати будь-яке нез'ясовне явище до підступів ворога, приймаючи НЛО за нові зразки зброї супротивника. Таким чином, військові інциденти з участю НЛО відображаються в рапортах, військових інформаційних зведеннях з театрів військових дій, і, звичайно, в секретних документах. Прикладом таких повідомлень може служити замітка в газеті "Нью-Йорк Таймс" від 14 грудня 1944 року під назвою "Загадкові літаючі кулі - нова зброя нацистів": "Верховний штаб. Об'єднані сили. 13 грудня. Сьогодні було повідомлено про появу на західному повітряному фронті нової німецької зброї. Пілоти американських ВВС повідомляють про зустрічі над німецькою територією з сріблястими сферами. Сфери зустрічалися поодинці і групами. Іноді вони напівпрозорі".

2 липня 1950 р. перед двома літаками ВМС США пролетів дископодібний НЛО з куполом. Спостереження підтверджены радаром. 7 жовтня 1954г. над Іль-Сюр-Сюїп (Франція) пролетів гігантський НЛО у формі артилерійського снаряда. Спостерігаючі наголосили на ілюмінаторах. 5 листопаду 1954 р. над Лукаут Поїнт (Нова Зеландія) спостерігався оранжевий еліпс з голубими ілюмінаторами. 26 липня 1955 р. над Лешем (Англія) пролетів НЛО у формі бумеранга. 21 серпня 1956 р. до літака, що летів з штату Вайомінг в штат Монтана (США), наблизилися декілька НЛО у формі гантелей. 4 жовтня 1954 р. Ессекс (Англія). НЛО, що нагадував формою планету Сатурн, пролетів поблизу від літака королівських ВВС. 25 жовтня 1954 р. сотні жителів Бєлграда бачили яйцеподібні об'єкти, що пролетіли на великій швидкості. 16 січня 1958 р. у острова Тринідад з борту наукового судна «Алми-ранте Салданья» (Бразилія), що проводив дослідження за програмою Міжнародного геофізичного року, був сфотографований НЛО у формі сатурна. 22 жовтня 1954 р. в Марісвіле (штат Огайо, США) ректор вищого учбового закладу, викладач і 60 студентів бачили сріблястий сигароподібний НЛО з ілюмінаторами.