Смекни!
smekni.com

НЛО — машина часу (стр. 3 из 5)

В руках вчених вже є декілька зразків, що є осколками явно штучних конструкцій, причому таких, зробити які при найсучасніших технологіях ще неможливо. Найвідоміші серед них - сегмент товстої сферичної оболонки діаметром 1,2 м, знайдений на річці Вашка в Архангельській області; оплавлені кульки, що залишилися після вибуху кулястого НЛО на висоті 611 км під Дальногорськом []; «Волосся ангела» - танучі на повітрі опади, що викидаються з літаючих об'єктів в Краснодарському краї і Волгоградській області, і багато що інше... На поверхні Землі відомі місця, де після спостереження НЛО свідки знаходять сліди діяльності невідомої супертехніки, такі як цілі стада мертвих корів, яким за одну ніч видалили за допомогою якнайтоншого інструменту життєво важливі органи. Або безшумно і миттєво вирвані з вічної мерзлоти і безслідно зниклі за одну ніч тисячі кубометрів грунту на півночі Росії поблизу Корбозера в 1961 році 23 січня 1965 р. в 8 годину. 50 мін. один бізнесмен з штату Вірджинія (США), що попросив поліцію не оповістити його імені, побачив завислий над землею дивний об'єкт у формі гриба або лампочки. За словами спостерігаючого, об'єкт мав від 70 до 80 футів у висоту, діаметр верхньої частини складав приблизно 25 футів, нижньої - 10 футів Сірий колір об'єкту визначений очевидцем як колір металу. Під час висіння об'єкту був чутний шум, порівняний спостерігаючим з шумом працюючого пилососа. НЛО у вигляді, лампочки спостерігалися і в Радянському Союзі. Здобула широку популярність замітка Б. Стрельникова в газеті "Правдист" (орган парткому редакції газети "Правда"). Б. Стрельников з групою журналістів спостерігав за польотом "яскравої електричної лампочки" в небі над Ханти-Мансійськом 13 вересня 1977 р.

4 березня 1962 року в небі Шеффілда (Англія) зафіксована група НЛО (Додаток З, а).

19 серпня 1965 р. НЛО приземлився на території молочної ферми Вільяма Батчера в штаті Нью-Йорк. Свідками були семи чоловік. В 8 годину. 20 мін. вечори Батчер возився з доїльним апаратом, слухаючи музику по портативному приймачу, що висів на стіні. Раптом пішли перешкоди, музика обірвалася. В той же момент замовк і працюючий на вулиці трактор, затурбувався бик, що знаходився зовні. Батчер , що підійшов до вікна , побачив великий об'єкт, що приземлився в четверті милі, у формі еліпса. В повітрі відчувався неприємний запах. Об'єкт тут же злетів і зник в хмарах, а через четверть години з'явився знов і якийсь час скоював круги над районом. Була викликана поліція. Наступного дня прибули капітан і чотири фахівці з 4621-й групи ВВС США. При вивченні грунту в різних місцях була знайдена дивна фіолетова рідина, а також нез'ясовні сліди і обпалені трава і листя. Аналіз спектрографії рідини показав присутність алюмінію, заліза і кремнію. На думку хіміка, знайдений в зразках трави фосфор міг служити причиною неприємного запаху. 20 серпня дивний об'єкт приземлився недалеко від розвалин культури Інка на південному сході Перу. 24 серпня НЛО сів на дах школи в Лімі, про що повідомляли всі перуанські газети. 2 вересня 1965 р. Британський центр ядерних досліджень знаходився під "пильним наглядом" диска, що обертається . Серед очевидців фігурує і офіцер, що відповідав за безпеку Центру. 3 вересня тисячі жителів міста Кусько (Перу), інформовані про появу НЛО над містом по радіо, вийшли на вулиці і спостерігали за польотом чотирьох літаючих об'єктів, причому один з них відділився від групи, знизився, завис і знову приєднався до себе подібним. "Уявлення" продовжувалося протягом двох годин.

1.8 НЛО в Чорнобилі

Багато пройшло часу з тієї миті, як на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) прогримів могутній вибух. Найбільша за всю історію атомна катастрофа, не зв'язана із застосуванням зброї, трапилася вночі 26 квітня 1986 року в 1 години 23 хвилини. Була зруйнована активна зона реактора четвертого енергоблока, величезна кількість радіоактивних продуктів виявилася викинутою в атмосферу. Вогонь охопив машинний зал і готовий перекинутися на третій енергоблок АЕС. На щастя, через декілька годин пожежникам вдалося згасити полум'я.

Чорнобильський реактор викинув в навколишнє середовище в 20 тисяч рази більше радіоактивності, ніж наслідки бомбардування Хіросіми і Нагасакі! Адже могло бути ще гірше. Річ у тому, що прогримів 26 квітня 1986 року могутній вибух на ЧАЕС, виявився тепловим (четвертий блок був зруйнований перегрітою парою). Найстрашнішого, що могло відбутися - ядерного вибуху - не відбулося. А тим часом в реакторі лише четвертого блоку знаходилося близько 180 тонн урану! Трапся повномасштабний ядерний вибух, половина Європи злетіла б на повітря, а інша половина померла б від променевої хвороби.

Але мова сьогодні, зрозуміло, про інше. Через два роки після страшних подій на ЧАЕС (тобто з 1988 року), в уфологічних і іншого роду виданнях Радянського Союзу, а пізніше і країн СНД, що спеціалізуються на темі аномальних явищ, починає мелькати інформація, ядерному вибуху на Чорнобильській АЕС запобігли... НЛО!

Одним з перших і плідних дослідників НЛО-інциденту над Чорнобильською АЕС був український уфолог з Гостомеля Валерій Кратохвіль, який зібрав і проаналізував свідчення очевидців в книзі "НЛО - машина часу" (Київ, 1993 рік) і багатьох публікаціях в пресі.

З книги В.Кратохвиля: "...Приблизно за місяць до Чорнобильської катастрофи, я розмовляв з контролером повітряного руху Харківського аеропорту. Він повідомив мене що, згідно звітам пілотів, в районі Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) було збільшення числа спостережень НЛО. Пізніше стало відомо, що в ніч аварії на ЧАЕС, приблизно через 3 години після вибуху, група ядерних фахівців бачила в небі над станцією вогненну кулю мідного кольору (Додаток З, б). Свідки оцінили його діаметр в 6-8 метрів і відстань від нього до 4-го ядерного блоку, що горить, приблизно в 300 метрів. Перед самим спостереженням ці фахівці зміряли рівень радіації на місці, в якому вони знаходилися. Рівень радіації складав 3000 мілірентген в годину. "Раптово два яскраві промені темно-червоного кольору протягнулися від кулі до реактора... Це продовжувалося біля 3-х хвилин... Проміння різко потухнуло і куля поволі поплила в північно-західному напрямі, у бік Білорусі. Потім ми знову зміряли рівень радіації. Він складав тільки 800 мілірентген в годину..."[10].

Час розставив крапки над "i". Уфологи відділили "зерна від плевел", зібрали великий фактичний матеріал і час настав замислюватися: якщо НЛО - ліквідатор Чорнобильської аварії, то як розцінювати такий вид втручання? Виходило, що пілоти НЛО вболівають за виживання людської раси! Сьогодні про це, та і в цілому про НЛО-ліквідаторів Чорнобильської аварії, пишуть і продовжують писати багато. Причому, з перебігом десятка років, з розвитком демократичних засад, особливо помітна тенденція віри, ніж сумнівів. Практично всі об'ємисті уфологічні книги, що виходять на просторах СНД, містять в обов'язковому порядку главу про чорнобильські «тарілки» і суперечливі деколи роздуми з приводу наданих допоміг. В той же час, чудеса, що трапилися, над українською атомною електростанцією майже одноголосно сприймаються сьогодні уфологами як факт, що відбувся, доказовий.

Виходить, що НЛО, який з'явився в ніч аварії, практично збив рівень радіації майже в чотири рази, тим самим, запобігши ядерному вибуху, наслідки якого жахливо собі навіть представити.

Може і справді НЛО з'явилися допомогти потерпілому людству? Спочатку запобігли ядерному вибуху на ЧАЕС, а потім узяли потерпілі території від радіоактивних викидів під жорсткий контроль? Зі всім вищесказаним це узгоджується повною мірою, хоча деякі уфологи скептично сприймають ту, що надається людству інопланетянами допомога. Пряма участь в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС невідомого об'єкту, а також небувала активність НЛО в подальші роки над прилеглими до Чорнобиля районами, Києвом, Білоруссю, дозволяє припустити, що пілоти НЛО украй стурбовані станом екосфери Землі і, напевно, людською самовпевненістю грати з вогнем.

1.9 Гіпотези походження НЛО

На сьогодні відомі наступні гіпотези:

Позаземна. Спостережувані літаючі об'єкти є космічними кораблями, що прилітають з однієї або безліч позаземних цивілізацій.

Невідома форма земного життя. НЛО є невідомою формою земного життя, властивою верхнім шарам земної атмосфери. Це життя може бути плазмовим, електричним або бути чистою енергією, здатною змінювати зовнішній вигляд.

Астронавти Атлантиди. Енлонавти є нащадками якнайдавнішої земної цивілізації, що покинули Землю з невідомих нам причин. Час від часу вони прилітають на рідну планету.

Паралельний світ. Поряд з нашим світом є ще один, який ми не помічаємо, оскільки він не взаємодіє з нашим світом, але представники цього світу уміють проникати в наш.

Гіпотеза полтергейсту. Енлонавти можуть бути результатом невідомого фізичного закону, що може часом активізувати підсвідоме. Цей закон або енергія не можуть володіти розумом, але вони можуть абсорбувати, відображати або імітувати людський розум.

Надприродна. Енлонавти - посланці Бога. Їх місія: керівництво і порятунок людства.

Реальна гра. Енлонавти грають з людством в навчальну гру, в процесі якої поступово міняється наша концепція реальності.

Подорож в часі. Спостережувані об'єкти і гуманоїди є нашими нащадками, що побудували "машину часу", за допомогою якої вони можуть відвідувати будь-який з моментів своєї історії.

Розглянемо більш детально останню гіпотезу. Можливо НЛО – машина часу?


Розділ 2. МАШИНА ЧАСУ

2.1 Машина часу Кіпа Торна

Що ж таке машина часу (МВ)?

Ось яке визначення дає Вікипедія: "МВ - гіпотетичний пристрій для подорожей в часі".

У цілому можливість подорожей в часі була передбачена загальною теорією відносності Альберта Ейнштейна. За твердженням вченого, тіла з великою масою скривлюють простір-час, а час рухомих з субсвітловою швидкістю об'єктів сповільнюється.