Смекни!
smekni.com

Восточный гороскоп (стр. 2 из 3)

Але в транспорті, морській справі, туристичному бізнесі, у виробництві і продажі напоїв можливі складності. Важке машинобудування, комп'ютерний і банківський бізнес випробують труднощі в другій половині року.

Для особистості.

Це небезпечний рік з погляду можливих онкологічних проблем.
Місце ризику в організмі в 2003 році - нирки. Рекомендується дотримувати легкої дієти з підвищеним змістом овочів і фруктів. Також варто звернути увагу на серце, нервову систему і систему кровообігу. Усі проблеми, зв'язані з щиросердечним станом людей, загостряться - зросте кількість злочинів, зроблених у стані афекту або психічної ненормальності, а також зросте схильність до суіцидальних дій.

Народжені в 2003 році.

По традиційному китайському календарі це рік 4701. Ті, хто народиться цього року, будуть мати уроджену логіку, обережність, гарний розум, що символізує четвірка, духовність, інтуїцію і віру, що символізує сімка, зможуть міцно стояти на ногах у матеріальному плані (одиниця), будуть цікавитися загадками світового устрою і мати задатки вченого (сполучення одиниці і сімки).

Як зустрічати східний Новий рік?

У стародавності на Сході було прийнято створювати з глини і дерева фігуру Весняного бика, що символічно відбивала характеристики року. Ми перелічимо деякі особливості Весняного бика 2003 року.

Колір голови бика символізує природну стихію, чи небесний стовбур року. У 2003 році це вода, що у східній традиції символізується чорним кольором.

Колір тулуба бика означає земну галузь року. У рік Кози це земля, чи ґрунт, що представляє жовтий колір.

Колір бичачого живота означає синтез двох попередніх елементів, що позначається зеленим кольором.

Роги, вуха і хвіст бика пофарбовані в жовтий колір. Це колір небесного стовбура конкретного дня 4 лютого.

Ноги бика зв'язані з іншим відтінком дня 4 лютого - з його земною галуззю. Стихією її є метал, що символізується білим кольором.

Колір копит 4 лютого коричневий. Кінчик хвоста повернутий праворуч. Рот закритий.

Ці кольори й особливості іміджу можуть бути рекомендовані модницям для зустрічі Нового року по китайському календарі 1 лютого 2003 року або Дня Весни 4 лютого 2003 року. Можна починати зустрічати Новий рік 1 лютого 2003 року (або ж продовжити почате 31 грудня 2002 року) і закінчувати зустріч 4 лютого. На Сході вважається, що святкування початку - найважливіше для успіху будь-якої справи. Бажаємо вам гарних свят і вдалого року у всіх відносинах.

Прогноз на 2003 рік Кози для знаків східного календаря, коротко і основні його моменти.

Собака, Бик і Коза повинні цього року уважно поставитися до свого здоров'я. Особливо потрібно звернути увагу на шлунок. Протипоказані подорожі в пустелі й у гори.

Кінь, Свиня і Кролик цього року почувають себе добре. У Свині налагоджуються фінансові й особисті справи.

Пацюка може очікувати черговий роман, цього разу вдалий.

Гарний рік для Тигру.

Драконам-жінкам цей рік принесе щастя.

Змії радять не втручатися ні в що. Цього року їм краще уникнути участі в жалобних заходах.

Мавпа буде інтригувати і брехати, але і багато працювати. Для неї цей рік сприятливий.

Півень із працею буде вірити в правдоподібність що відбувається. У цілому рік для нього не дуже сприятливий. Іноді його голова буде йти навкруги, але усе обійдеться.

Мій знак - ПАЦЮК (агресивність) роки народження: 24, 36, 48, 60, 72, 84, 96.

Пацюк породжений під знаком шарму й агресивності. З першого погляду він здається спокійним, урівноваженим і веселим. Але не вірте цьому. Ця удавана видимість ховає постійне порушення. Досить поспілкуватися з ним побільше, щоб відкрити його нервозність, занепокоєння і темперамент холерика.

Пацюк - творець плутанини, іноді навіть маніяк. У всякому разі скандаліст. Людина цього знаку любить збір друзів і охоче бреше. Не гребує лихослів'ям, і тому в неї більше знайомих, чим дійсних друзів. Вона ніколи і нікому не довіряє, стримана, зберігає свої турботи про себе. Крім того, ті, хто народився під цим знаком, прагнуть з усього витягти особисту користь і прибуток: із друзів, знайомих, своїх грошей або грошей друзів, із власного зачарування. Своє небезпечне зачарування пацюк пускає в хід і зловживає їм без удержу.

Гравець, гурман, пацюк ні в чому не хоче обмежувати себе й у той же час постійно тривожиться за своє майбутнє і хоча інтенсивно живе сьогоденням, завжди мріє про економію, щоб забезпечити собі старість.

Жінка-пацюк, у силу тих же причин, відрізняється яскраво вираженим накопиченням, часто абсолютно непотрібним. Її також можна зустріти на розпродажі де вона завзято скуповує все підряд у надії провернути вигідну справу.

Пацюк наділений розвитою уявою, може іноді бути творцем, але частіше він - чудовий критик. Рекомендується слухати його поради. У деяких пацюків ця якість може стати недоліком і штовхнути їх на шлях небезпечних руйнувань - вони усе знищують заради власного задоволення. Будучи дріб'язковою міщанкою, пацюк залишається чесним, має здатність йти до кінця в справах, що він починає, навіть якщо - на жаль! - це справа приречена на провал. Йому вдається улаштувати своє життя і процвітати в ньому, якщо він зуміє придушити своє вічне невдоволення і надмірний смак до даного моменту.

Будь-який пацюк воліє жити хитрістю, а не працею. Багато досягає в житті за рахунок інших, працюючих на нього в поті чола. У гіршому випадку людина цього знаку може стати геніальним паразитом, лихварем. Лінь і перестраховка можуть зробити деяких пацюків чинушами і "канцелярськими пацюками". Він може процвітати в справах, у політиці, стать популярним артистом. Він охоче виконує роботу розумову, ніж фізичну.

На жаль, пацюк, накопичуючи гроші, у той же момент їх витрачає. Він ні в чому не обмежує себе і якщо дає в борг, те це не безкорисливо. Однак цей рвач сентиментальний - пацюк здатний на великодушність до того, кого він любить, навіть якщо той не відповідає на його любов, тому що саме в любові пацюк виражає себе. Пацюк - гурман, п'яниця, азартний гравець.

Людина цього знаку зробить вдалий вибір, якщо зв'яже свою долю з драконом, що принесе їй свою силу, а вона дасть критичний розум. Бик заспокоїть її. Вона буде себе почувати з ним у безпеці. Мавпа зачарує її, навіть якщо захоче тільки посміятися над нею. Їй потрібно уникати коня. Егоїстичний і незалежний кінь не винесе власницького характеру пацюка. Буде дійсна катастрофа, якщо чоловік - пацюк одружиться на вогненному коні (1906, 1966р.).

Друга частина її життя може бути бурхливою. Вона може утратити весь стан у невдалій справі. Третя частина її життя буде улаштованою, а старість спокійною настільки, наскільки це можна побажати. Але усе може бути інакше, у залежності від того, народився пацюк влітку чи узимку. Якщо влітку, то вона змушена буде займатися пошуком їжі. І нехай звертає увагу на пастки, розставлені на її шляху, а то це може скінчитися в'язницею або смертю від нещасливого випадку.

· З 4.02 по 5.03.2003 року - місяць працьовитості.

· З 6.03 по 4.04 - місяць поліпшення в справах.

· З 5.04 по 5.05 - місяць працьовитості і нових можливостей у кар'єрі, бізнесі і сімейному житті.

· З 6.05 по 5.06 - місяць упевненості.

· З 6.06 по 6.07 - місяць напруженої праці. Не розпорошуйтеся. Доход піде.

· З 7.07 по 7.08 - місяць відпочинку, сприятливий для любові, висновку шлюбу. Подбайте про здоров'я.

· З 8.08 по 7.09 - місяць щастя в любові. Уникайте конфліктів у родині, що може викликати ваша підвищена пристрасність.

· З 8.09 по 8.10 - місяць доходів і витрат.

· З 9.10 по 7.11 - будьте обережні в поїздках. Побоюйтеся аварій і крадіжок.

· З 8.11 по 6.12 - удача в бізнесі і кар'єрі.

· З 7.12 по 5.01 - побоюйтеся травм і отруєння; стежте за здоров'ям.

· З 6.01 по 3.02 - можливий шлюб. В всім іншім будьте обережні.

Такий мій знак. Тепер я коротко проаналізую кожен з знаків китайського гороскопу.

БИК - роки народження: 25, 37, 49, 61, 73, 85, 97.

Люди, що народилися в рік Бика, будуть випробувати в 2003 році великі зміни у своєму житті. Не виключено, що їм доведеться переїхати, перемінити роботу, розлучитися, женитися і т.д. Ключові слова для Биків - занепокоєння і переміщення. Їх також можуть переслідувати грошові проблеми, нездоров'я і невдача. Можливі юридичні складності і зіткнення з законом. В остаточному підсумку ваші проблеми будуть вирішені, оскільки вам покровительствує щаслива зірка "Порятунок Землі".

ТИГР - роки народження: 26, 38, 50, 62, 74, 86, 98.

Удалий рік. У річній діаграмі присутня зірка "Небесне щастя". Якщо ви будете стежити за своїм здоров'ям і уникати фінансових авантюр, рік буде дуже сприятливим.

КІТ - роки народження: 27, 39, 51, 63, 75, 87, 99.

Цей рік гарний для котів - учнів і вчителів. Вам варто уникати конфліктів і побоюватися ворогів і конкурентів. У цілому рік комфортний.

ДРАКОН - роки народження: 28, 40, 52, 64, 76, 88, 2000.

Місяць приносить щастя жінкам-драконам. Потрібно лише не дати себе спровокувати на непотрібні конфлікти. Не займайтеся чужими справами.

ЗМІЯ - роки народження: 29, 41, 53, 65, 77, 89, 2001.

На вас впливає зірка, що приносить суми і жалоба. Імовірно, вам доведеться брати участь у ритуальних церемоніях, чого краще уникнути. Вам краще зайняти оборонну позицію, уникати агресії і розширення бізнесу.

КІНЬ - роки народження: 30, 42, 54, 66, 78, 90, 2002.

Рік успіхів і вдалих можливостей, що вам потрібно вчасно побачити. Єдине, що може вам перешкодити - це ваше марнославство, що може привести до сварок, конфліктам і безглуздій витраті грошей. Зберігайте розсудливість і почуття міри.

КОЗА - роки народження: 31, 43, 55, 67, 79, 91, 2003.

Сама Коза цього року випробує занепокоєння, можливі агресія, фрустрація, скарги на погане здоров'я і фінансові утруднення. Щоб уникнути цього, ви можете виконати обряд на честь Юпітера - Владики року.

МАВПА - роки народження: 20, 32, 44, 56, 68, 80, 92.

Сприятливий рік, у якому буде багато радості й в особистому житті, і на роботі. Мавпа азартно береться за масштабні задачі. Але нехай вона не доводить себе до знемоги працьовитістю і береже здоров'я.