Смекни!
smekni.com

Восточный гороскоп (стр. 3 из 3)

ПІВЕНЬ - роки народження: 21, 33, 45, 57, 69, 81, 93.

Цього року будь-який ризик з вашої сторони буде попросту невиправданою авантюрою. На жаль, 2003 рік для Пєтухов може стати роком травм і суму, фінансових утрат. Але багатьох неприємностей можна уникнути, якщо святкувати кожну гарну подію.

СОБАКА - роки народження: 22, 34, 46, 58, 70, 82, 94.

Цей рік може принести вам професійні успіхи, кар'єрні досягнення і стабільність. Вам можуть зашкодити плітки, сварки і заздрість. Не давайте втягти себе в конфлікти. Звичайно в роки Кози Собака може зустрітися з небезпекою, таємною ворожнечею або хворобою, і тінь такого впливу зберігається, але все-таки рік у цілому вдалий.

СВИНЯ - роки народження: 23, 35, 47, 59, 71, 83, 95.

Удалий рік для просування по службі й успіхів у навчанні. Бережіть здоров'я і побоюйтеся травм, нещасливих випадків. Можливо, налагодяться ваші особисті справи.

У стародавності протягом сторіч астрономічні знання накопичувалися в системі астрології. Астрологія - це, що іде своїми коренями в магію, діяльність, що складається в пророкуванні майбутнього (доль людей, подій різного роду) по поводженню, розташуванню небесних тіл (зірок, планет і ін.) у формі гороскопів. Найдавніший з гороскопів, що дійшли до нас - з Вавилона і датується він другою половиною V століття до н.е.).

Астрологія будувалася, з одного боку, на релігійному переконанні, що небесні тіла є всесильними божествами і мають вирішальний вплив на долі людей і народів. А, з іншого боку, в основі астрології лежить і представлення про загальний причинний зв'язок речей і їхньої повторюваності всякий раз, коли на небі буде спостерігатися одна і та ж подія, підуть ті ж наслідки. З взаємного розташування планет між собою в кожен момент, а також з їхнього відношення до знаків зодіаку астрологія намагається угадати майбутні події і весь плин життя людини.

Астрологія має древню історію. Протягом багатьох століть розвиток астрономії було побічним результатом астрологічної діяльності. Мода на астрологію дійшла і до нашого часу: астрологічні гороскопи є невід'ємним атрибутом багатьох вітчизняних і закордонних періодичних видань.

ЛІТЕРАТУРА

1. Фоменко А.Т. "Критика традиционной хронологии античности и средневековья (какой сейчас век?) Реферат",- М., изд. МГУ, 1993.

2. Жабинский А.М. "Другая история искусства",- Вече, 2001.

3. Олдос Хаксли "Луденские бесы",- М., Терра, 2000.

4. "Эзотерика, том II. Астрология",- М., Воскресенье, 1993.

5. Леманн А. "Иллюстрированная история суеверий и волшебства от древности до наших дней", - К., Україна, 1993.

6. Колесов Е.Н. (Het Monster) "Индийская астрология",- Д., Сталкер, 1997.

7. Сборник статей "Астрология и выбор профессии" под ред. Е. Колесова , М: ЦАИ 1998 г.

8. С.М. Айзин "Общая астрология", М: ИЦА, 1998 г.

9. Курс лекций П.В.Свиридова " Основы научной астрологии", М: "Урания", 1997 г.