Смекни!
smekni.com

Реінжиніринг бізнес-процесів на базі лізингової схеми реалізації обладнання для стоматологічних кабінетів (стр. 1 из 3)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра стратегії підприємства

Дисципліна : Управління консалтинговою діяльністю

ЗВІТ

Про виконання завдань на базах виробничої практики

(підприємствоТОВ "Укрмед-Дентал"- м.Київ - ЕДРПОУ 23718196

за 2005 -2007 роки)

“Реінжиніринг бізнес-процесів на базі лізингової схеми реалізації обладнання для стоматологічних кабінетів»

ДЛЯ ТОВ «УКРМЕД-ДЕНТАЛ»

Частина 1

КОНСАЛТИНГОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Технічний розділ

Київ

2008

Вельмишановне керівництво

ПІДПРИЄМСТВА ТОВ «УКРМЕД-ДЕНТАЛ» !

Консультаційно – методичний центр “ConsultingProject-Ukraine”, офіс якого знаходиться у м. Києві, вул. Хрещатик 36, WEB-сайт HTTP:// www.croject.com.ua, представляє вам консалтингову пропозицію “Реінжиніринг бізнес-процесів на базі лізингової схеми реалізації обладнання для стоматологічних кабінетів»

Консультаційно - методичний центр був створений в 1993 році американською компанією “Project-Life”. З моменту відкриття центру в компанії працювало 15 консультантів, на сьогодні – 56. Серед них – 45 досвідчених висококваліфікованих спеціалістів в сферах управління підприємством, планування, моніторингу, бюджетування, контролінгу, організації виробництва, управління і розвитку персоналу, стратегічного управління, маркетингу, управління фінансами підприємства, управління витратами підприємства, антикризового управління.

Наш центр реалізував за останні 4 роки успішно ряд проектів по управлінню персоналом та виробництвом у співробітництві з великими лікарськими установами:

Міська стоматологічна клініка №1 м.Дніпропетровська (проект впровадження систем контролю діяльності підприємства);

Міська стоматологічна клініка м.Умань (проект удосконалення системи управління грошовими потоками на підприємстві);

В процесі роботи над цими проектами ми звернули увагу на великий рівень зношеності стоматологічного обладнання в основних клініках України (до 70-90%) та відсутність коштів на придбання високовартісного сучасного обладнання світових виробників стоматологічного обладнання. Відповідно, ми вивчили ринок стоматологічного обладнання та фірми, які його продають в Україні.

Ваше підприємство "УКРМЕД - дентал" за нашими дослідженнями є одним із провідних постачальників сучасного і якісного стоматологічного устаткування в Україні. Крім поставки стоматологічного устаткування Ви приділяєте багато уваги впровадженню новітніх технологій у стоматології й пропагуванню філософії висококваліфікованої сучасної медицини. Ваше підприємство "УКРМЕД дентал" - це не тільки продаж, установка, гарантійне й сервісне обслуговування стоматологічного устаткування, але й навчання медичних працівників на ньому й підвищення кваліфікації.

За нашими дослідженнями Ви спеціалізуєтесь на поставках стоматологічного обладнання ведучих світових виробників (табл.1.1).

Таблиця 1.1

КАТАЛОГ УСТАТКУВАННЯ

ANTHOSСтоматологічніустановки Anthos A3Plus, A5, A6 plus, A7, A7 Plus
CHIRANA MEDICALСтоматологічні установки CHIRANA, SMILE
GNATUSСтоматологічні установки GNATUS, SYNCRUS
FOSHIONСтоматологічні установки FOSHION FJ22, FJ22(A)

Таблиця 1.2

Конструктивно-функціональні переваги поставляємого обладнання Фірми ANTHOS A7

Інструментальнийстіллікарязверхнімабонижнімпідведеннямшлангівінструментів: Пневматичнафіксаціястоликалікаря. Панелькеруванняобладнанадисплеєм, сенсорноюклавіатуроюзфункціямивкл/виклпідсвічуванняінструментівзрегулюваннямпотужності, реверсамікромотора, вкл/виклсвітильниказрегулюваннямпотужності, наповненнясклянки, наповненнясклянкигарячоюводою, ополіскуванняплювальниці, запам'ятовуванняостанньогоположеннякрісла, кнопкамикеруваннякрісломпацієнтай 8 запрограмованихположень, вільноюкнопкоюкеруваннякріслом.

Кнопки швидкого вибору оборотів/потужності інструментів: 100%, 50%, 1%, а також кнопки +,- для плавного регулювання. Три кнопки для керування меню на дисплеї. Стіл обладнаний знімної автоклавіруємою підложкой для інструментів. Система безпеки активує інструмент, що був знятий першим.

Комплектація установок: - Модуль турбіни з фіброоптикой - Модуль із мікромотором BienAirISOLITE 300 зі світлом або BienAirMX зі світлом (без щіток) - Модуль із 6-ти функціональним пістолетом лікаря - Модуль пъезоскаллера EMS (опція) - Фотополімерна лампа T-LED (опція) - Интраоральная відеокамера AnthosCam (опція) - Другий модуль турбіни з фіброоптикой (опція)

Блок асистента: максимально 4 інструменти - Слюноотсос і пилосос із регулятором потужності,-6-ти (з підігрівом) функціональний пістолет асистента - Фотополімерна діодна лампа T-LED (опція),- Интраоральна відеокамера AnthosCam (опція). Панель керування обладнана сенсорною клавіатурою з функціями наповнення склянки, наповнення склянки гарячою водою, ополіскування плювальниці, керування кріслом пацієнта й 8 запрограмованих положень, вкл/викл світильника, індикатор рівня дисцильованої води в пляшці, включення системи дезінфекції пістолета лікаря й асистента BIOSTER (опція).

Блок плювальниці: Керамічна поворотна плювальниця (160°), система чистої води, система зворотних клапанів і фільтрів. Система WET-LINE мокрого відсмоктування з фільтром.

Крісло: Електромеханічне безшовне (9 квітів обшивання) з анатомічною спинкою, універсальним підголівником , правим підлокітником з оббивкою кольору крісла й функціями руху нагору/долілиць (Hmin – 41див, Hmax – 81див), системою повернення крісла при влученні сторонніх предметів, універсальним підлокітником, програмуванням 8-мі положень, двома базовими положеннями, системою аварійної зупинки крісла. Крісло має масивну підставу, не потребуючого кріплення до статі з можливістю вирівнювання рівня обрію. Вкл/викл системи відсмоктування на задній підставі кріслаНожна педаль: Мультифункціональна ножна педаль керування із джойстиком керування кріслом, кнопками підняття спинки крісла, омивання плювальниці – положення для спльовування й повернення в робоче положення, функціями активації/регулювання оборотів інструментів, продувки водою й повітрям, вкл/выкл спрея інструмента. Педаль дозволяє «запам'ятовувати» останній стан інструментів і відновляти роботу з його.Світильник: Робочий світильник Venus Plus 40 000 Lux з автоклавируємимисвітлом.

Особливістю Вашого підприємства є наявність власного Сервіс-центру.

Основним завданням Сервісного Центра ТОВ «УКРМЕД дентал» є проведення монтажних і регламентних сервісних робіт у гарантійний і післягарантійний періоди, забезпечення постійної й безперебійної роботи поставленого устаткування.

Співробітники Сервісного Центра ТОВ «УКРМЕД дентал» - дипломовані інженери, що пройшли навчання на закордонних заводахвиробниках у Словаччині, Італії, Франції, Бразилії, Німеччині,Фінляндії, Китаї.

Монтажна група фахівців Сервісного Центра ТОВ «УКРМЕД дентал» здійснює своєчасний і технічно грамотний монтаж устаткування, що поставляється ТОВ «УКРМЕД дентал» у всі регіони України з виїздом на місце до клієнта.

Сервісний Центр ТОВ «УКРМЕД дентал» за узгодженням з виробниками й постачальниками розташовує в м. Києві склад запасних частин практично до всіх видів проданого устаткування. Це дозволяє в найкоротший термін провадити ремонт або заміну окремих несправних блоків у придбаних приладах і устаткуванні.

В той же час, проведена нами економічна діагностика Вашого підприємства по результатам фінансової звітності за 2005 -2007 роки (Додаток А), опублікованій на Інтернет-сайті Державної комісії Украіни по цінним паперам та фондовому ринку ( http://www.smida.gov.ua), виявила певні негативні тенденції в розвитку Вашого підприємства (рис.А.1- А.6 Додаток А):

низький рівень власного капіталу та кризовий фінансовий стан в питаннях джерел покриття запасів (імпортованих товарів на складах);

загрозливо низький рівень автономії джерел коштів (0,1-0,17 замість 0,5);

високий рівень рентабельності власного капіталу по валовому реалізаційному прибутку (242-251%) та його зниження в 3-6 разів при розрахунках рентабельності власного капіталу по чистому прибутку після оподаткування;

проблеми з недостатнім рівнем строкової та загальної ліквідності балансу підприємства;

розбалансованість рівнів дебіторської та кредиторської заборгованості, при чому замість кредиторська заборгованість в 6-9 разів перевищує кредиторську, тобто у підприємства є проблеми з розрахунками за імпортні товари з закордонними постачальниками.

Всі ці проблеми потребують впровадження заходів по реінжинірингу бізнес-процесів на підприємстві.

Мета нашої консалтингової пропозиції полягає в обґрунтуванні доцільності реінжинірингу бізнес-процесів в Вашому підприємстві з освоєнням послуг в новому для Вас сегменті ринку стоматологічного обладнання – міжнародному лізингу обладнання світових виробників через Ваше підприємство, яке виконуватиме функції ділера по сублізингу та гарантійного обслуговувача західної техніки в Україні.

В викладках теорії сучасного міжнародного лізингу та коротких результатах маркетингу ринку ми докладемо всіх зусиль для переконання Вас в оптимальності цього вибору порівняно з альтернативними напрямами розвитку торгівлі стоматологічним обладнанням в Україні.

Предметом консалтингового дослідження буде є розробка всіх стадій бізнес–проекту - формулювання, оцінки інвестиційної привабливості і можливості організації фінансування та впровадження лізингових послуг при поставці імпортує мого стоматологічного обладнання в клініки та стоматологічні кабінети по Україні.

Практичне значення отриманих результатів від нашого консалтингового дослідження – в наданні Вашому підприємстві ТОВ «УКРМЕД- дентал» рекомендацій та практичних пропозицій по управлінню проектом впровадження лізингових послуг при поставці імпортуємого стоматологічного обладнання в клініки та стоматологічні кабінети по Україні,побудованих за послідовною технологією проектного менеджмента.